Και το Oscar πάει στο AVclub

18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
oscars2.png


Όπως πέρσι έτσι και φέτος τα OSCAR παίζουν ζωντανά στο AVclub.


Την Κυριακή 24 - 02 και μέχρι τις πρώτες πρωινές ώρες της Δευτέρας θα διεξαχθεί η απονομή των βραβείων OSCAR 2008 στο KODAK Theater

Όλοι εσείς οι φίλοι του Σινεμά θα έχετε την ευκαιρία να
παραβρεθείτε δίπλα στους star καθώς αυτοί θα διασχίζουν όλο περηφάνια το κόκκινο χαλί .

Αλλά εκτός αυτού σας έχουμε εξασφαλίσει και μια θέση μέσα στην αίθουσα και μάλιστα εντελώς δωρεάν .

Εντάξει είμαι λίγο υπερβολικός αλλά δεν απέχει και πολύ απ
την πραγματικότητα αφού το AVCLUB για δεύτερη χρόνια θα είναι on line με τα OSCAR και θα σας περιμένουμε για να παρακολουθήσουμε μαζί την γιορτή αυτή του κινηματογράφου και να γευθούμε το μπουφέ και την κάβα


Κομνηνών 27 & Ιασωνίδου 2
( κεντρικό φανάρι )
Πανόραμα Θεσσαλονίκη
Τηλ. 2310 332417



ΘΑ ΠΡΟΗΓΗΘΕΙ ΠΡΟΒΟΛΗ ΤΑΙΝΙΑΣ ΕΚΠΛΗΞΗ

Δηλώστε συμμετοχή όσοι θέλετε να παραβρεθείτε
 
Last edited by a moderator:
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Καλά εσύ θα είσαι εδώ από νωρίς μαζί με τον Τρυφωνίδη για το στήσιμο του πιάτου και του όλου σκηνικού. Μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου τα κορίτσια
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Εγώ θα κοιμηθώ ... θα το δω την επομένη σε φυσιολογική ώρα...
Δεν έχει έτσι γούστο Νικόλα . Είναι σαν να βλέπεις σε μαγνητοσκόπηση το ματς της χρονιάς ενώ ξέρεις το αποτέλεσμα .
 

Stergito

Μέλος Σωματείου
11 November 2006
14,527
Θεσσαλονίκη
Re: Απάντηση: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Καλά εσύ θα είσαι εδώ από νωρίς μαζί με τον Τρυφωνίδη για το στήσιμο του πιάτου και του όλου σκηνικού. Μην ξεχάσεις να πάρεις μαζί σου τα κορίτσια

Α, θα στρώσουμε και δικό μας κόκκινο χαλί;
Καλή φάση!
 

Νίκος Σχ.

Supreme Member
12 July 2006
4,221
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Δεν είμαι νυκτόβιος κ. Κώστα , μετά τις 12 όπου κάτσω πέφτω για ύπνο , οπότε πάει στράφι όλη η δουλειά ... ειδικά στο σινεμά πάω πριν τις 8 για αυτό το λόγο ...
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Ώρα προσέλευσης 23:30 και μετά .
Ώρα προβολής ταινίας έκπληξη : 00:00
Ώρα έναρξης τελετής OSCAR 02 : 00
Ώρα λήξης τελετής κάπου μετά τις 07:00

Κατά την διάρκεια της απονομής ο κάθε παραβρισκόμενος θα έχει κι ένα κατάλογο με τις υποψηφιότητες που θα έχει από πριν ψηφίσει για το ποίες πιστεύει πως θα αποκομίσουν τελικά το πολυπόθητο αγαλματίδιο της ακαδημίας , έτσι ώστε στο τέλος να δούμε πιάνου προβλέψεις επαληθεύτηκαν σε μεγαλύτερο ποσοστό .

Δύσκολη βραδιά δε λέω ιδικά για όσους δουλεύουν την άλλη μέρα το πρωί . Εγώ να σκεφτείτε θα είμαι εδώ 24 ώρες σερί
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Επειδή η συμμετοχές θα είναι πάρα πολλές και ο χώρος μικρός σας λέω πώς όποιος έρθει από νωρίς θα πιάσει και θέση. Επίσης καλό θα ήταν στα καθίσματα να καθίσουν όσοι πρόκειται να ξενυχτήσουν μέχρι το τέλος της απονομής Αυτά προς αποφυγήν παρεξηγήσεων .


Να σας πω και δυο λόγια για την ταινία που τελικά επιλέχθηκε να προβληθεί πριν από τα OSCAR . .
Πρόκειται για μια από τις πιο ενδιαφέρουσες ταινίες της χρονιάς που ακόμα δεν έχει κυκλοφορήσει σε DVD και είναι μια προσφορά της SEVEN FILMS
Ο τίτλος αυτής CONTROL και απ ότι θα ξέρετε πρόκειται για την βιογραφία του Ian Curtis συνθέτη - τραγουδιστή και κεφαλή των Joe Division .
http://www.avclub.gr/forum/showthread.php?t=14960

control_movie_poster_onesheet-custom;size:368,276.jpg
 
Last edited:
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

 

underdog

Supreme Member
26 November 2007
6,744
Θεσσαλονίκη
Re: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Εύχομαι καλή επιτυχία στην εκδήλωση! Εγώ θα είμαι σπίτι μου (κανα χιλιόμετρο παραδίπλα) αλλά θα ξενυχτάω κι εγώ μαζί σας! :popcorn:
 

Stergito

Μέλος Σωματείου
11 November 2006
14,527
Θεσσαλονίκη
Re: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Γιατί δεν έρχεσαι να γνωριστούμε κιόλας ρε φιλαράκ;

Έλα να δούμε το Control μοναχά άμα λάχει...
 

underdog

Supreme Member
26 November 2007
6,744
Θεσσαλονίκη
Re: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Kατά τις 10 έχω μια υποχρέωση προς... Λουζιτάνια μεριά. Αν βολέψει αργότερα και έχω κουράγιο, μπορεί!
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: Re: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Kατά τις 10 έχω μια υποχρέωση προς... Λουζιτάνια μεριά. Αν βολέψει αργότερα και έχω κουράγιο, μπορεί!
Ρε άστα αυτά και ξεκίνα κατά τις 11:00 ν ανηφορίζεις .:flipout:
Σε περιμένουμε -bye-
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,867
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: ΚΑΙ ΤΟ OSCAR ΠΑEΙ ΣΤΟ AVCLUB

Εδώ χάμου εχει πέσει ξεραϊλα ρε Γ@μ@το..:ADFAD2:

Μπράβο παιδιά,να περασετε καταπληκτικά !
Ζηλεύω φυσικά αλλά το μυαλό μου θα είναι σε εσάς.:2thumb22sup:

Υ.Γ. Αντε και του χρόνου να είμαι πάνω,μαζί σας.:Banane0: