CLASSE CA 300

Status
Not open for further replies.

tdman

Senior Member
τελικος ενισχυτης , 2Χ300 watt / 8 Ω και 2Χ 600 /4 ,(οδηγει τα παντα !!!!) σε παρα πολυ καλη κατασταση ,ασημι χρωμα
τιμη 2700 ευρω
 

tdman

Senior Member
για φωτογραφια ,αυτη την στιγμη δεν μπορω να βγαλω,αλλα σου υποσχομαι συντομα (θα πρεπει να τον βγαλω απο το ρακ,για να φωτογραφηθει σωστα )
παντως ειναι αγρατζουνιστος και σε ασημι χρωμα
μια φωτο που βρηκα απο το νετ ειναι αυτη,

http://cgi.audioasylum.com/systems/536.html

ωστε να δεις πως ειναι αυτος ο ενισχυτης

τα ηχεια μου ειναι τα B&W 801 matrix, τα οποια αυτος ο ενισχυτης τα εχει για την πλακα του (δεν τον ζοριζει το ηχειο με τιποτα ) -οποτε η χρηση που του εχει γινει ειναι πολυ χαλαρη

για οτιδηποτε θελησεις ,στην διαθεση σου
ευχαριστω
Τακης
 

alesios73

Senior Member
23 October 2009
347
Ελλάδα , Αθήνα
Φαίνεται σε καλή κατάσταση, δεν είμαι σίγουρος για την οδήγηση των δικών μου ηχείων όμως, γιατί τα matrix είναι μια χαρά, τα nautilus τρώνε ρεύμα για πρωινό, είμαι στην αρχή της αναζήτησης..
 

Musicalicius

Banned
20 May 2008
1,429
Φαίνεται σε καλή κατάσταση, δεν είμαι σίγουρος για την οδήγηση των δικών μου ηχείων όμως, γιατί τα matrix είναι μια χαρά, τα nautilus τρώνε ρεύμα για πρωινό, είμαι στην αρχή της αναζήτησης..

Τα δικά σου πρέπει να ακούσεις με έναν ενισχυτή που φτιάχτηκε ειδικά για τα ηχεία σου.

Electrocompaniet-Nemo-Ismal-249x191.jpg


http://gallery.audioreview.com/showphoto.php?photo=832&size=big&cat=&sort=1

news7576.jpg
 
Last edited:

tdman

Senior Member
Φαίνεται σε καλή κατάσταση, δεν είμαι σίγουρος για την οδήγηση των δικών μου ηχείων όμως, γιατί τα matrix είναι μια χαρά, τα nautilus τρώνε ρεύμα για πρωινό, είμαι στην αρχή της αναζήτησης..

ειναι σε αψογη κατασταση!!!! (εμφανισιακα & λειτουργικα!!! ) οσο για την οδηγηση??
τα δικα μου λογω του οτι εχουν το κυκλωμα προστασιας,τρωνε παρα πολυ απο τον ενισχυτη ...
ειναι δε ο μονος ενισχυτης ,που εκανε το ηχειο μου να φτασει σε τετοια σταθμη που να πεις δεν θελω αλλο,φτανει!!! ειναι ηδη πολυ!!! (βεβαια στον δικο μου χωρο!!! )
 
Last edited:

tdman

Senior Member
συζητω και ανταλλαγη με ηχεια (ευαισθητα -αναλογης κατηγοριας τιμης ) αλλα και με τριοδικο τελικο ενισχυτη
 

tdman

Senior Member
:eek:perator: απο τελικο θα ηθελα κατι σε cary cad 805 (η παραπλησιο ) φυσικα με καταβολη καποιου ποσου απο εμενα (σε λογικα παντα πλαισια )
 
Status
Not open for further replies.