Toy Story 3 [Pixar]

Ψηφίστε την ταινία:


  • Total voters
    0

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,120
Λιβαδειά
avclub1toystory3.jpg
toy_story_3_dvd_cover_thumb1.png
toy_story_3_bd_cover_thumb1.png









TOY STORY 3
Toy Story 3





» Με τις Φωνές των: Τομ Χανκς, Τιμ Άλεν, Μάικλ Κίτον, Τζόαν Κιούζακ.
» Σκηνοθέτης: Λι Ούνκριτς

» Διάρκεια: 98' λεπτά
» Kατηγορία: Κινούμενα Σχέδια
» Διανομή: Sony

» Έτος: 2010
» imdb Rating: 8.5 /10

» Γλώσσα: Ελληνικά , Αγγλικά
» Υπότιτλοι: Ελληνικά , Αγγλικά

» Κυκλοφορεί σε: BLU-RAY και DvD








"Οι δημιουργοί των λατρεμένων ταινιών TOY STORY, ξανανοίγουν το κουτί με τα παιχνίδια
και φέρνουν κοντά μας τον υπέροχο κόσμο της πιο αγαπημένης παρέας των παιχνιδιών"



» Υπόθεση:
Ο Άντι έχει πλέον ενηλικιωθεί και ετοιμάζεται να πάει κολέγιο. Η μητέρα του τού λέει να ξεφορτωθεί
όλα τα παλιά του παιχνίδια, να τα πετάξει
ή να τα βάλει στην αποθήκη. Εκείνος αποφασίζει να πάρει
μαζί του τον Γούντι, και να φυλάξει τα υπόλοιπα μέσα σε μια σακούλα στην σοφίτα.


Όμως την ώρα που πάει να τα ανεβάσει, βρίσκει την αδερφή του και αφήνει τη σακούλα στο διάδρομο.
Μετά από
λίγο, περνάει η μητέρα του, παίρνει τη σακούλα και την ρίχνει στα σκουπίδια, νομίζοντας
ότι ήταν για πέταμα.


Την ώρα που έρχεται το σκουπιδιάρικο, ο Γούντι βλέπει τους φίλους του να προσπαθούν να ξεφύγουν,
τρέχει να τους βοηθήσει,
αλλά δεν προλαβαίνει, και οι άντρες παίρνουν τη σακούλα και την πετάνε
μέσα στο σκουπιδιάρικο.










 
Last edited:

MadPax

AVClub Enthusiast
19 October 2010
738
Σαλαμίνα
Re: TOY STORY 3

To είδα σήμερα σε DVD μιάς και τα βίντεο κλαμπ της γειτονιάς μου είναι μακράν νυχτωμένα όσον αφορά το Blu Ray :furious3:...Εικόνα πολύ καλή και εξαιρετική απεικόνιση του animation, πολύ αστείο σε κάποιες σεκάνς και συγκινητικό σε άλλες.Μη ξεχνάμε ότι έχουν περάσει και 15 χρόνια από την πρώτη ταινία, που μας άφησε με το στόμα ανοιχτό, και οι τεχνικές έχουν προχωρήσει πολύ.Περνάει κάποια μηνύματα αλλά πολύ επιδερμικά, αφού πρωτίστως απευθύνεται στο παιδικό κοινό.Η γνώμη μου είναι πως πρόκειται για την καλύτερη ίσως τριλογία κινουμένων σχεδίων και ένα must have για τα οικιακά μας συστήματα.
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: Re: TOY STORY 3

To είδα σήμερα σε DVD μιάς και τα βίντεο κλαμπ της γειτονιάς μου είναι μακράν νυχτωμένα όσον αφορά το Blu Ray :furious3:...Εικόνα πολύ καλή και εξαιρετική απεικόνιση του animation, πολύ αστείο σε κάποιες σεκάνς και συγκινητικό σε άλλες.Μη ξεχνάμε ότι έχουν περάσει και 15 χρόνια από την πρώτη ταινία, που μας άφησε με το στόμα ανοιχτό, και οι τεχνικές έχουν προχωρήσει πολύ.Περνάει κάποια μηνύματα αλλά πολύ επιδερμικά, αφού πρωτίστως απευθύνεται στο παιδικό κοινό.Η γνώμη μου είναι πως πρόκειται για την καλύτερη ίσως τριλογία κινουμένων σχεδίων και ένα must have για τα οικιακά μας συστήματα.

Δε φταίει το βίντεο κλάμπ σου αφού το BR κυκλοφορεί σε μια βδομάδα
 

MadPax

AVClub Enthusiast
19 October 2010
738
Σαλαμίνα
Re: Απάντηση: Re: TOY STORY 3

Δε φταίει το βίντεο κλάμπ σου αφού το BR κυκλοφορεί σε μια βδομάδα


Εγώ όμως δεν το ξέρω αυτό και θεωρώ ότι μαζί με το DVD βγαίνει και το BD.Αλλά και πάλι με 10-15 δισκάκια έκαστο στη συλλογή του για ενοικίαση τους θεωρώ βαθειά νυχτωμένους...και το ένα είναι και μεγάλη αλυσίδα τρομάρα τους.
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: TOY STORY 3

Εγώ όμως δεν το ξέρω αυτό και θεωρώ ότι μαζί με το DVD βγαίνει και το BD.Αλλά και πάλι με 10-15 δισκάκια έκαστο στη συλλογή του για ενοικίαση τους θεωρώ βαθειά νυχτωμένους...και το ένα είναι και μεγάλη αλυσίδα τρομάρα τους.

και έχεις δίκιο και όχι , Εγώ πχ έχω καμιά 300+ και νοικιάζονται το πολύ 2 - 3 τη μέρα. Είναι λογικό κάποιος να μην αγοράζει όταν δεν έχει κάτι ζήτηση
 

MadPax

AVClub Enthusiast
19 October 2010
738
Σαλαμίνα
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: TOY STORY 3

και έχεις δίκιο και όχι , Εγώ πχ έχω καμιά 300+ και νοικιάζονται το πολύ 2 - 3 τη μέρα. Είναι λογικό κάποιος να μην αγοράζει όταν δεν έχει κάτι ζήτηση


Ωπ φίλε δεν το ήξερα ότι έχεις VC !! Μακάρι να ήμουν στη Θεσσαλονίκη να με έχεις μόνιμο πελάτη ! 300+ BD ! Ωραίος !
 

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,120
Λιβαδειά
Απάντηση: Re: TOY STORY 3

Δε φταίει το βίντεο κλάμπ σου αφού το BR κυκλοφορεί σε μια βδομάδα

Κώστα αν αναφέρεσαι στο BR του ToyStory έχει κυκλοφορήσει κανονικά!! Στο videoClub που το είδα το είχε και για πώληση εκτός από ενοικίαση!

Τελικά δεν μπορώ να καταλάβω τι γίνετε με τις διανομές στα VC;;!!!!!! :SFGSFGS5:
 

dvotsis

AVClub Enthusiast
30 October 2006
763
Re: TOY STORY 3

Πάντως όποιος δει το blu-ray ας μας πει μια γνώμη για το τι “λέει” από ήχο!!
 

ichaltou

AVClub Enthusiast
Απάντηση: TOY STORY 3

εμένα μου άρεσε πολύ, το είδα με την κόρη μου και το ευχαριστήθηκα. Το τέλος του είναι συγκινητικό για οσους εχουν δει και τις τρεις.