Eagletac Flashlights

Παντελής

Supreme Member
10 April 2010
5,610
Κερατσίνι
καλημερα παιδια επειδη δεν ειδα καποιο σχετικο νημα για τους eagletac ανοιγω αυτο μιας και με ενδιαφερει η αγορα του eagletac m2xc4.ωραιος με τις παραληλλες μπαταριες και πιστευω αξιοπιστα λουμενς και runtimes.οτι γνωριζετε καλοδεχουμενο.
 

ergotelis

AVClub Addicted Member
6 January 2010
2,018
Ηράκλειο Κρήτης
Με την Eagletac κάτι δε μου κολλάει, παρόλο που έχουν πολύ καλή σχεδίαση, μια με το τσακωμό με τον 4sevens και μια με διάφορα review με παράξενα αποτελέσματα, δε ξέρω τι να εμπιστευτώ! Αν παίζουν βάσει και της σχεδίασής τους, τότε πρόκειται για κορυφαία μοντέλα.
Από προσωπική εμπειρία, με τα P100A2 k P100c2 ,που τα έχω καταευχαριστηθεί, πολύ καλή τιμή, αξιόπιστα,καλή έξοδο+lux και efficient κυκλώματα! Μόνο ελλάτωμά τους, στη συγκεκριμένη σειρά, το κακό HaIII coating, έσπαγε σχετικά εύκολα, παρόλο που σα κατασκευή είναι συνολικά στιβαρή!
 

teomav

AVClub Addicted Member
22 January 2010
2,229
Θεσσαλονικη
ειχα p20a2 . καλος φακος δεν λεω αλλα δεν μ'αρεσει ο τροπος που αλαζει το μοντ ( με στριψιμο τις κεφαλης ) . μου αρεσει πιο πολυ με tailcap, αλλα γουστα ειναι αυτα...
 

learner

Senior Member
15 January 2010
697
Re: Απάντηση: Eagletac Flashlights

την αγορα ενος jetbeam απο που μπορουμε να την κανουμε?

Καλες τιμες με εκπτωση να δεις bugoutgearusa. Ειναι και επισημος αντιπροσωπος. Ισως για αυτο να εχει καλες τιμες. Εγω πηρα απο εκει τον Μ2S.
 

Παντελής

Supreme Member
10 April 2010
5,610
Κερατσίνι
Απάντηση: Re: Απάντηση: Eagletac Flashlights

Καλες τιμες με εκπτωση να δεις bugoutgearusa. Ειναι και επισημος αντιπροσωπος. Ισως για αυτο να εχει καλες τιμες. Εγω πηρα απο εκει τον Μ2S.
δεν βλεπω να εχει eagletac
 

Παντελής

Supreme Member
10 April 2010
5,610
Κερατσίνι
καλο , αλλα εχει ακριβα ταχυδρομικα
αυτο ομως επισις καλο με ταχυδρομικα 7,50 δολλαρια, το κουπονι ομως δεν γνωριζω , ρωτα τα παιδια , αν θελεις
http://www.illuminationgear.com/14322/27013.html
εχει ενα κωδικο στο νημα που εχει δωσει ο λεο αλλα δεν καταλαβα,πρεπει να στειλω πμ?
 

ergotelis

AVClub Addicted Member
6 January 2010
2,018
Ηράκλειο Κρήτης
Στείλτου πμ στο candlepowerforums και πες του ότι θέλω αυτό και τι κουπόνι έκπτωσης έχει, έχω πάρει από αυτόν καλό μαγαζί.
Σόρυ για το goinggear μόλις πήρα χαμπάρι ότι και αυτός σταμάτησε να φέρνει eagletac...!
 

Παντελής

Supreme Member
10 April 2010
5,610
Κερατσίνι
Απάντηση: Re: Eagletac Flashlights

Στείλτου πμ στο candlepowerforums και πες του ότι θέλω αυτό και τι κουπόνι έκπτωσης έχει, έχω πάρει από αυτόν καλό μαγαζί.
Σόρυ για το goinggear μόλις πήρα χαμπάρι ότι και αυτός σταμάτησε να φέρνει eagletac...!
στο cpf πως τον βρισκω εχει το illuminationgear για user name
 

Παντελής

Supreme Member
10 April 2010
5,610
Κερατσίνι
το κακο ειναι οτι δεν με αφηνει να στειλω πμ μαλλον επειδη δεν εχω ποσταρει καθολου στο φορουμ.ειμαι κανα 6μηνο μελος παρολα αυτα....
 

Attachments

  • 2010-10-24_155833.jpg
    2010-10-24_155833.jpg
    53.7 KB · Views: 42