The Event

lykman

Supreme Member
29 June 2006
5,798
Aθήνα


avclub1event.png




Να ποιο σήριαλ θα γεμίσει το κενό που άφησε το Flash Forward... (έτσι δείχνει τουλάχιστον).

Το είδε κανείς?

Ενδιαφέρον θα έλεγα ότι ήταν το S01E01, αν και στο πρώτο επεισόδιο δεν φανέρωσε και πολλά πράγματα...
Θα το παρακολουθήσω να δω αν τελικά θα συνεχίσει να είναι ενδιαφέρον... -bye-





 
Last edited by a moderator:

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,198
Εκεί ψηλά.....
Τι ωραια ρε.....


Αυτη ειναι η πιο ενδιαφερουσα αρχη σειρας που εχω δει μετα το Λοστ.

Αν ειχε αλλον ζενπρεμιε μονο (αντι για τον γαμπρο του πιλοτου ) γιατι αυτος μου θυμιζει εντονα εκεινον τον λιμοκοντορο απο το the Mummy .....
 

gregacm

New member
10 December 2009
43
Αρτα
Πραγματι εξαιρετικο το pilot!Εμενα μου αρεσε και το 2ο.Βρηκαμε με τι θα ασχολουμαστε ολο το χειμωνα τωρα που τελειωσε το LOST!!!
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,198
Εκεί ψηλά.....
Δεν παει ασχημα αλλα αρχιζει και θυμιζει κατι απο 4400 και πολυ φοβαμαι οτι αν δεν αλλαξει ρυθμο θα το φαει το μαυρο σκοταδι...
 

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
 

onlineN

Supreme Member
12 April 2009
5,316
ΑΘΗΝΑ
Ξεκίνησαν πάλι τα επεισόδια. Μετά το 10 (που είχε σταματήσει η σειρά ) βγήκαν το 11ο και το 12ο

Super!!!
 

tolisspi

Supreme Member
3 May 2009
3,754
ΚΟΡΙΝΘΟΣ
Στα τέλη του Δευτέρου Παγκοσμίου Πολέμου, ένα αεροσκάφος αγνώστου ταυτότητας προσκρούει στην Οροσειρά του Brooks στο βόρειο τμήμα της Αλάσκα. Από τους επιβάτες του αεροσκάφους μερικοί έχοντας ελαφρά τραύματα κατάφεραν να απομακρυνθούν από το σημείο πρόσκρουσης ενώ οι υπόλοιποι περισυλλέχτηκαν από σωστικά συνεργεία του Αμερικανικού στρατού. Μετά από εξετάσεις και έρευνες, διαπιστώνεται από τις Μυστικές Αμερικανικές Υπηρεσίες πως οι επιβάτες αυτού του αεροσκάφους είναι εξωγήινης προέλευσης. Αν και φαινομενικά άνθρωποι, το DNA τους διαφέρει από των ανθρώπων κατά 1% ενώ φαίνεται να γερνάνε σε πολύ πιο αργούς ρυθμούς από ότι οι άνθρωποι. Έπειτα από την επαναλαμβανόμενη άρνηση των διασωθέντων να αποκαλύψουν την πραγματική τους ταυτότητα και τους σκοπούς τους, η Αμερικανική κυβέρνηση κατασκευάζει στην περιοχή φυλακές υψίστης ασφαλείας στις οποίες αποφασίζει να φυλακίσει όλους τους επιζώντες.