Σχετικά με τη λειτουργία και λειτουργικότητα των νημάτων με videoclips

Skakinen

AVClub Fanatic
22 November 2006
10,063
Αθήνα
Τον τελευταίο καιρό παρατηρήσαμε όλοι μας, ότι τα νήματα με τα videoclips και κυρίως το νήμα ''Το videoclip της ημέρας'' είχαν μεταβληθεί σε διαγωνισμό ανεβάσματος clips και οι ρυθμοί ήταν τέτοιοι ώστε οποιαδήποτε μουσική πρόταση κάποιου μέλους προς τους υπολοίπους (διότι ουσιαστικά περί αυτού πρόκειται) χανόταν μέσα σε λίγα λεπτά αν όχι δευτερόλεπτα. Κάποιες παραινέσεις της Διαχείρισης για αυτοσυγκράτηση, εισακούστηκαν μεν, δυστυχώς όμως όχι στο βαθμό που έπρεπε. Για να διαφυλαχθεί λοιπόν ο σκοπός της λειτουργίας όλων αυτών των νημάτων, από σήμερα:

- το νήμα ''Το videoclip της ημέρας'', λόγω του μεγαλύτερου όγκου επισκεπτών και για τον ευκολότερο εντοπισμό του, θα γίνει sticky, ενώ τα υπόλοιπα περισσότερο εξειδικευμένα νήματα θα παραμείνουν ως έχουν.
- Ορίζεται ως όριο ανεβάσματος το ένα (1) videoclip την ημέρα για κάθε χρήστη σε κάθε νήμα. Ως Διαχείριση παρακαλούμε να γίνει σεβαστό αυτό το όριο για να μην έρθουμε στη δύσκολη θέση να πρέπει να διαγραφούν υπεράριθμα posts.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση


Οι Διαχειριστές της Μουσικής Κατηγορίας
 

Stephania Gk.

AVClub Addicted Member
23 April 2008
2,381
κύριε Διονύση, εγώ φταίω..:-(
και πήρα στο λαιμό μου και τους άλλους...

Διαπραγματεύσεις δέχεστε??
3 καλυτερα...
..γιατι ένα ισον κανένα...
 
κύριε Διονύση, εγώ φταίω..:-(
και πήρα στο λαιμό μου και τους άλλους...

Διαπραγματεύσεις δέχεστε??
3 καλυτερα...
..γιατι ένα ισον κανένα...

+3333333333333333333333333333333 :D

Συμφωνώ απόλυτα με τον περιορισμό αλλά το 1 είναι υπερβολικό νομίζω...
 

AUDIOLYTIC

Supreme Member
13 August 2010
9,822
κύριε Διονύση, εγώ φταίω..:-(
και πήρα στο λαιμό μου και τους άλλους...

Διαπραγματεύσεις δέχεστε??
3 καλυτερα...
..γιατι ένα ισον κανένα...

Kαλα,ειχα και γω τις αυπνιες μου ψες...:smile: Συγνωμη παιδια,θα μαζευτω λιγο.....
 

Δημήτρης Θ.

AVClub Fanatic
17 June 2006
12,627
Δεν έχει να κάνει με το ποιος φταίει Στεφανία.
Δυστυχώς πονάει χέρι, κόψει χέρι και κεφάλι μαζί.
Λυπάμαι πραγματικά.
 

Larry

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
20,890
οντως μεχρι να ακουσουμε ενα ειχαν ανεβει αλλα 50...ουτε ραλλυ να ηταν!!!!
 

Φίλιππος Φ.

Supreme Member
12 February 2007
3,910
Αθήνα
Re: Απάντηση: Σχετικά με τη λειτουργία και λειτουργικότητα των νημάτων με videoclips

Δεν έχει να κάνει με το ποιος φταίει Στεφανία.
Δυστυχώς πονάει χέρι, κόψει χέρι και κεφάλι μαζί.
Λυπάμαι πραγματικά.

Εσένα κόψει και αυτιά μαζί γκιατί είσαι άτακτος :rofl::rofl::rofl:

(Γειά σου βρε Δημήτρη με τα ωραία σου !)
 
17 June 2006
62,722
Χολαργός
Δεν έχει να κάνει με το ποιος φταίει Στεφανία.
Δυστυχώς πονάει χέρι, κόψει χέρι και κεφάλι μαζί.
Λυπάμαι πραγματικά.

Σγά ρέ αγριεμένε..:flipout::flipout:

1 Κανονικό και 1 μέ Γιώργο Κατσαρό,Φλωρινιώτη,Τζών Τίκη,Λάκη Τζορντανέλι,Πασχάλη (αυτός 1 καί 1/2:flipout:),Τζίμη Μακούλη,Τόνυ Πινέλλι,Κώστα Καφάση,Τάμυ,Ξανθή Περάκη,καί 2 απο Κονιτοπουλαίους (γιατί είναι μεγάλη οικογένεια και τραγουδάνε απο παπούδες μέχρι δισέγγονα:flipout::flipout:)
 

Larry

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
20,890
αλλη αμαρτια εκει!!!!! 400 σελιδες και μειναμε απο καυσιμα:flipout::flipout:
 

Φίλιππος Φ.

Supreme Member
12 February 2007
3,910
Αθήνα
Re: Απάντηση: Σχετικά με τη λειτουργία και λειτουργικότητα των νημάτων με videoclips

Σγά ρέ αγριεμένε..:flipout::flipout:

1 Κανονικό και 1 μέ Γιώργο Κατσαρό,Φλωρινιώτη,Τζών Τίκη,Λάκη Τζορντανέλι,Πασχάλη (αυτός 1 καί 1/2:flipout:),Τζίμη Μακούλη,Τόνυ Πινέλλι,Κώστα Καφάση,Τάμυ,Ξανθή Περάκη,καί 2 απο Κονιτοπουλαίους (γιατί είναι μεγάλη οικογένεια και τραγουδάνε απο παπούδες μέχρι δισέγγονα:flipout::flipout:)

ΚΛΑΙΩ ΛΕΜΕ !!! :rofl::rofl::rofl:
 
Re: Απάντηση: Σχετικά με τη λειτουργία και λειτουργικότητα των νημάτων με videoclips

Σγά ρέ αγριεμένε..:flipout::flipout:

1 Κανονικό και 1 μέ Γιώργο Κατσαρό,Φλωρινιώτη,Τζών Τίκη,Λάκη Τζορντανέλι,Πασχάλη (αυτός 1 καί 1/2:flipout:),Τζίμη Μακούλη,Τόνυ Πινέλλι,Κώστα Καφάση,Τάμυ,Ξανθή Περάκη,καί 2 απο Κονιτοπουλαίους (γιατί είναι μεγάλη οικογένεια και τραγουδάνε απο παπούδες μέχρι δισέγγονα:flipout::flipout:)

Tώρα εσύ γιατί διαφημίζεις έτσι τη μουσική κατηγορία.....? :flipout::flipout:
 

Δημήτρης Θ.

AVClub Fanatic
17 June 2006
12,627
Σγά ρέ αγριεμένε..:flipout::flipout:

1 Κανονικό και 1 μέ Γιώργο Κατσαρό,Φλωρινιώτη,Τζών Τίκη,Λάκη Τζορντανέλι,Πασχάλη (αυτός 1 καί 1/2:flipout:),Τζίμη Μακούλη,Τόνυ Πινέλλι,Κώστα Καφάση,Τάμυ,Ξανθή Περάκη,καί 2 απο Κονιτοπουλαίους (γιατί είναι μεγάλη οικογένεια και τραγουδάνε απο παπούδες μέχρι δισέγγονα:flipout::flipout:)

Δεν θες να με δεις αγριεμένο, πίστεψε με (το εσύ είναι γενικό και δεν πάει σε σένα)
 
17 June 2006
62,722
Χολαργός
Απάντηση: Re: Απάντηση: Σχετικά με τη λειτουργία και λειτουργικότητα των νημάτων με v

Tώρα εσύ γιατί διαφημίζεις έτσι τη μουσική κατηγορία.....? :flipout::flipout:

Γιά νά μήν μέ λέτε τζαζόβιο και κλασσικούρη.:flipout::flipout:
 

Back Door Man

AVClub Enthusiast
20 March 2009
992
Αθήνα
Re: Απάντηση: Σχετικά με τη λειτουργία και λειτουργικότητα των νημάτων με videoclips

Δεν έχει να κάνει με το ποιος φταίει Στεφανία.
Δυστυχώς πονάει χέρι, κόψει χέρι και κεφάλι μαζί.
Λυπάμαι πραγματικά.

:flipout::flipout::flipout:

Πάντως πέρα απ την πλάκα τώρα, ο Skakinen έχει δίκιο. Μπαίνω κάθε μέρα και μου είναι αδύνατο να παρακολουθώ το νήμα, εδω και πολύ καιρό. Πόσο μάλλον οι επισκέπτες που μπαίνουν μία στο τόσο...

I approve...:2thumb22sup: