Οι Μπάτσοι Της Συμφοράς — Cop Out

Ψηφίστε την ταινία:


  • Total voters
    0

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,120
Λιβαδειά
avclub.jpg








ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ
Cop Out






» Παιζουν: Μπρους Γουιλις, Κεβιν Πολακ, Ανταμ Μπροντι,.
» Σκηνοθέτης: Κεβιν Σμιθ
» Διάρκεια: 106' λεπτά
» κατηγορία: Περιπέτεια
» Studio: Warner Bros
» Διανομή: Audio Visual
» Έτος: 2010
» Γλώσσα: Αγγλικά
» Υπότιτλοι: Ελληνικά
» Κυκλοφορεί σε: DVD







» Υπόθεση:
Oι αστυνομικοί Τζίμι Μονρό και Πολ Χότζις έχουν τραβήξει τα όπλα τους και σημαδεύουν έναν οπλισμένο κακοποιό. Συμφωνούν να πυροβολήσουν
με το τρία. Αλλά, μια στιγμή, αυτό σημαίνει 1…2… τώρα ή 1… 2… 3… πυροβόλησε; Οι μπουνιές πέφτουν βροχή και τα γέλια είναι άφθονα ή μήπως
το αντίστροφο όταν ο αστέρας της δράσης Μπρους Γουίλις και ο άσσος της κωμωδίας Τρέισι Μόργκαν υποδύονται τους γκαφατζήδες κολλητούς
μπάτσους στο Μπρούκλιν. Ο Κέβιν Σμιθ Clerks, Chasing Amy σκηνοθετεί αυτή την τρελή κωμωδία όπου οι δυο αστυνομικοί φίλοι στη διάρκεια
μιας έρευνας για την ανακάλυψη μιας κλεμμένης συλλεκτικής κάρτας μπέιζμπολ έτους 1952, βρίσκονται μπλεγμένοι και κυνηγημένοι από μια
θανατηφόρα συμμορία εμπόρων ναρκωτικών.








— AvCLUB.gr // Audio & Video Fanatics Area —
 
Last edited:

andre74

Banned
13 September 2008
5,733
Απάντηση: ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ — Cop Out

Φαίνεται πως εκτός από τα Ελληνικά ασφαλιστικά ταμεία έχουν πρόβλημα και τα αντίστοιχα του Χόλυγουντ, αυτή είναι η μόνη εξήγηση για τα... C movies λίγο πριν τη σύνταξη πολυεκατομυριούχων ηθοποιών και των παραγωγών-σκηνοθετών τους κ.λ.π
Σαν συνοδευτικό πίτσας και ζύθου εντάξει, δεν προκαλούσε και πρόβλημα στην πέψη η ταινία, μάλλον τη διευκόλυνε...
Επίσης κρίμα που ακόμη γράφουν τέτοιους ρόλους για μαύρ... έεε, Αφροαμερικανούς ηθοποιούς ήθελα να πω.
 
Last edited:

MoDis

Supreme Member
20 June 2006
3,660
στον κοσμο μου...
Re: ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ — Cop Out

Έκλεισε στο 10λέπτο ...

ο Tracy Morgan (ο αφροαμερικάνος) με το 1ο παραλήρημα του ,
μου τρύπαγε τον εγκέφαλο και βούιζε μέσα στα αυτιά μου
 

lykman

Supreme Member
29 June 2006
5,798
Aθήνα
Απάντηση: Re: ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ — Cop Out

Τοσο χαλια ρε σεις ? Ουτε καν να το σκεφθω?

Ούτε καν. Από τις 2-3 ταινίες που έχω σαν "κακές".

Είναι εντελώς φιάσκο. Μαζευόμαστε ένα Σ/Κ μια ομάδα ανθρώπων (όποιους βρήκαμε τελοσπάντων στο τηλέφωνο), γράφουμε ένα σενάριο "ότι νά'ναι", το γυρνάμε όπως νά'ναι, και ότι βγει... Γέλιο πάντως δεν θα βγει, αλλά γελοίο σίγουρα... Και όντως όπως γράφηκε παραπάνω, ο Μόργκαν είναι ενοχλητικός σαν άκουσμα και θέαση.

ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ ΚΑΚΗ
 
Απάντηση: Re: ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ — Cop Out

Απίστευτα κακή ταινία.. Άνετα στο τοπ τεν των χειρότερων.. Άντεξα περίπου 15 λεπτά.

Κρίμα.. Περίμενα περισσότερα από τον Kevin Smith.

Εμ και εσύ τα'θελες και τα'παθες!!!
Μετά απο όσα έχω διαβάσει δεν πρόκειται να την δω με τίποτα την συγκεκριμένη ταινία.
 

kostagg

Senior Member
25 March 2008
330
Κορινθία
Απάντηση: ΟΙ ΜΠΑΤΣΟΙ ΤΗΣ ΣΥΜΦΟΡΑΣ — Cop Out

πραγματικά απαράδεκτη

το πάλεψα ειλικρινά καθότι φαν του Γουίλις αλλά δεν ...

και τα τριάντα λεπτά που είδα με την ελπίδα ότι κάνει κάποια κοιλιά μου φάνηκαν ατελείωτα