Γερόλυκοι — Old Dogs

Ψηφίστε την ταινία:


  • Total voters
    0

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,120
Λιβαδειά
avclubp.jpg








ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ
Old Dogs






» Παιζουν: Ρόμπιν Γουίλιαμς, Τζόν Τραβόλτα, Μάτ Ντίλον, Κέλυ Πρέστον.
» Σκηνοθέτης: Γουλοτ Μπεκερ
» Διάρκεια: 85' λεπτά
» κατηγορία: Κωμωδία
» Studio: Sony Pictures
» Διανομή: Audio Visual
» Έτος: 2009
» Γλώσσα: Αγγλικά
» Υπότιτλοι: Ελληνικά
» Κυκλοφορεί σε: DVD








Σπαρταριστή κωμωδία με πρωταγωνιστές το απολαυστικό δίδυμο Τραβόλτα - Γουίλιαμς.




» Υπόθεση:
Ο Ντάν και ο Τσάρλι, κολλητοί φίλοι και συνέταιροι, βρίσκονται έξω από τα νερά τους, όταν ξαφνικά αναλαμβάνουν να προσέχουν δύο
επτάχρονα δίδυμα και μάλιστα τη στιγμή που είναι στα σκαριά η πιο σημαντική συμφωνία της καριέρας τους . Παρότι η νέα αποστολή
τους αποδιοργανώνει πλήρως κι εξελίσσεται σε ότι δυσκολότερο έκαναν ποτέ, οι δύο ανίδεοι εργένηδες ανακαλύπτουν στο τέλος τι
πραγματικά αξίζει στη ζωή.








— AvCLUB.gr // Audio & Video Fanatics Area —
 
Last edited:

zavara

Senior Member
1 May 2007
660
Re: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Δεν πρέπει για κανένα λόγο να το δείτε....κουρέψτε το γκαζόν,πλύντε το αυτοκίνητο,ξεσκονίστε το σπίτι,γυαλίστε τα ασημικά (λέμε τώρα),χαζέψτε τα υπέροχα "χιόνια" ενός καναλιού που δεν πιανει......πάντως μην το δείτε......
 

alefantos2007

Supreme Member
17 August 2007
3,646
European Union
Re: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Δεν πρέπει για κανένα λόγο να το δείτε....κουρέψτε το γκαζόν,πλύντε το αυτοκίνητο,ξεσκονίστε το σπίτι,γυαλίστε τα ασημικά (λέμε τώρα),χαζέψτε τα υπέροχα "χιόνια" ενός καναλιού που δεν πιανει......πάντως μην το δείτε......

νομιζω πως τωρα με επεισες να μη το δω :worshippy::worshippy:
 

lazgr

Senior Member
28 March 2008
313
Re: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Από τις καλύτερες κωμωδίες τελευταία. Για πολύ γέλιο μιλάμε.
 

tegonik

Supreme Member
22 July 2006
6,022
Athens
Re: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Με αυτή την ταινία και το from paris with love ο travolta μας δείχνει πως ακριβώς γίνονται οι αρπαχτές στον κινηματογράφο..:ernaehrung004:
Ντροπή σου john..δεν έχεις ανάγκη για κάτι τέτοιο (δεν ξέρω βέβαια εάν στα μελλοντικά του σχέδια είναι να αντικαταστήσει το 737 του με airbus A310....who know's..)
 

alfisti7

Senior Member
19 June 2010
353
Athens
Απάντηση: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Ενταξει ειχε λιγο γελιο μην ειστε κακοι:smile:
 

zavara

Senior Member
1 May 2007
660
Re: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Είχε γέλιο....εγώ γέλαγα με την γυναίκα μου δίπλα κι αυτή με μένα ,με τις φάτσες μας, που από βαρεμάρα κάτσαμε και το είδαμε...Αρπαχτή με τα όλα της όπως είπε ο φίλος πιο πάνω.
 

andre74

Banned
13 September 2008
5,733
Απάντηση: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

είτε θα έπρεπε να επιβάλονται ποινικές κυρώσεις σε ηθοποιούς όπως οι δύο πρωταγωνιστές που συμμετέχουν σε τέτοιες αμερικάνικες πατάτες, είτε θα έπρεπε να τιμωρούν εμάς σαν θεατές που τους θεωρούμε αξιόλογους καλλιτέχνες και όχι "Φουλ της Αμερικανιάς" ...
 

nemesi54

AVClub Addicted Member
18 September 2007
1,694
Μοσχάτο
Re: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Έκανα μια απόπειρα πριν 5 μέρες και άντεξα να δω 15 λεπτά.....Κρίμα γιατί τόσο καιρό μου έτρωγε χώρο στο σκληρό...

Χάλια μαύρα.
 

lazgr

Senior Member
28 March 2008
313
Re: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Από ότι κατάλαβα, οι περισσότεροι περιμένατε να δείτε ταινία των 10 oscar.

Κατά την γνώμη μου, αυτό που ήθελαν να φτιάξουν και έφτιαξαν, είναι μια κωμωδία για να περάσεις ευχάριστα 1-2 ώρες και όχι μια ταινία για oscar.
 

andre74

Banned
13 September 2008
5,733
Απάντηση: Re: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Από ότι κατάλαβα, οι περισσότεροι περιμένατε να δείτε ταινία των 10 oscar.

Κατά την γνώμη μου, αυτό που ήθελαν να φτιάξουν και έφτιαξαν, είναι μια κωμωδία για να περάσεις ευχάριστα 1-2 ώρες και όχι μια ταινία για oscar.

Τα παράπονα αφορούν στο "ευχάριστα" και όχι στο όσκαρ, άλλωστε είδαμε και τι ταινίες κερδίζουν τα όσκαρ τελευταία...
 

greekgreek

Supreme Member
29 June 2008
6,350
Γιαννιτσά
Απάντηση: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

Tην έχω δει την ταινία.
Πιστεύω ότι πέρα από κάποια "αμερικάνικα αστεία ",ότι ήταν καλή.
 

nikom

Senior Member
12 April 2010
318
Αθηνα
Re: ΓΕΡΟΛΥΚΟΙ — Old Dogs

παντως παιδια μου αρεσε ακετα λιωσαμε στο γελιο με την παρεα μου αρκετα καλη ταινιουλα