Heroes Season IV

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

tmjuju

Administration Team
Staff member
21 January 2007
21,651
avclub1heroes.png


Καλή σεζόν εύχομαι - καλύτερη από την προηγούμενη!

Τίτλοι επεισοδίων


http://www.imdb.com/title/tt0813715/episodes#season-4

http://www.nbc.com/heroes/





 
Last edited by a moderator:

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,185
Εκεί ψηλά.....
Nαι.

Σημερα αυριο μουρχονται τα γραμμενα VHS.


Αντε να δουμε μπας και βελτιωθηκε γιατι ειχε αρχισει να γινεται βαρετο.
 

Λάκης

AVClub Fanatic
26 September 2007
13,844
Είμαι παντού
μου αρεσε,αλλα δεν τα καταφερνα παντα να το δω και δεν ηξερα οτι εχει 4 κυκλους,θα με ενδιεφερε να το δω ολο για να καταλαβω και τι ακριβως συμβαινει γιατι ημουν πολυ μπερδεμενος με τα λιγα επεισοδια που εχω δει.
 
Nαι.

Σημερα αυριο μουρχονται τα γραμμενα VHS.


Αντε να δουμε μπας και βελτιωθηκε γιατι ειχε αρχισει να γινεται βαρετο.

Βαρετό ήταν είναι και θα είναι..

Τουλάχιστον βάσει του πρώτου (δίωρου) VHS.

Τώρα που τους μείωσαν και το budget..
 

Λάκης

AVClub Fanatic
26 September 2007
13,844
Είμαι παντού
ρε παιδια να ρωτηξω κατι εδω για να μην ανοιγω θεμα,ειχα πετυχει μια σειρα,δεν θυμαμαι καναλι(ισως αλφα ή μεγκα),που εψαχναν καποια αντικειμενα που ειχαν καποιες ιδιαιτερες ικανοτητες,ξερει κανεις κατι?
 

tmjuju

Administration Team
Staff member
21 January 2007
21,651
Τραγικά επεισόδια – από όσο ακούω δηλαδή ..

Προβλέπετε μεγάλη πατάτα η σεζόν.

Και δεν έδειξε και λίγο pr0n … αυτή με τα τατοοου – για να ανεβάσουν την ακροαματικότητα.

Οπότε θα πάει άπατη…
 

felixxx

Senior Member
20 June 2006
584
Re: Απάντηση: Heroes Season IV

ρε παιδια να ρωτηξω κατι εδω για να μην ανοιγω θεμα,ειχα πετυχει μια σειρα,δεν θυμαμαι καναλι(ισως αλφα ή μεγκα),που εψαχναν καποια αντικειμενα που ειχαν καποιες ιδιαιτερες ικανοτητες,ξερει κανεις κατι?

Προφανως αναφερεσαι στο παρασκευη και 13 που προβαλε η κρατικη τηλεοραση!
 
Κρίμα, αυτή η σειρά είχε ξεκινήσει με απίστευτες προοπτικές... θυμάμαι είχα πραγματικά "ρουφήξει" την πρώτη σεζόν... δυστυχώς από κει και πέρα πήρε την κάτω βόλτα, κάθε σεζόν ήταν και χειρότερη... με αποκορύφωμα την 4η που την τέλειωσα με το ζόρι....
 
Last edited:

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,185
Εκεί ψηλά.....
Επρεπε να εχει ολοκληρωθει σεναριακα οταν οι αδερφοι Πετρελι τα εβαλαν με τον πατερα τους.

Μετα χαθηκε η μπαλα..
 

nikosmelt

AVClub Addicted Member
19 March 2007
2,043
Κατερίνη, Ελλάδα
Μία από τις αγαπημένες μου σειρές. Μου άρεσε και ο τέταρτος κύκλος, αν και ήταν εμφανές πλέον ότι το σενάριο είχε ξεχειλώσει. Κρίμα που κόβεται πάντως.
 

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,120
Λιβαδειά
Απάντηση: Re: Heroes Season IV


Μετά από πολλούς μήνες αβεβαιότητας, τελικά είναι επίσημο: Το NBC αποφάσισε να μην παίξει
5η σεζόν για τους Heroes, λόγω χαμηλής θεαματικότητας και ακριβού κόστους παραγωγής.

Η σειρά που είχε ξεκινήσει το 2006, για να αποτελέσει το “αντίπαλο δέος” της υπερεπιτυχημένης
σειράς Lost του ABC, είχε άδοξο τέλος, αφού το κόστος της παραγωγής του ήταν τεράστιο και το
κοινό είχε απογοητευτεί πολύ ήδη από το τέλος του 1ου κύκλου.

Η αλήθεια είναι πως επί τέσσερα συναπτά έτη, το κοινό που κρατούσε στον αέρα την εν λόγω σειρά
ήταν κυρίως έφηβοι από 13 ως 18 ετών, οι οποίοι την είχαν κατατάξει πρώτη στις προτιμήσεις τους.


Πάντως οι Heroes δεν ήταν τα μόνα “θύματα” της χαμηλής τηλεθέασης. Μαζί τους κόπηκε και το "Law & Order".

Cosmo.gr


Τα τελευταία νέα για τη σειρά θέλουν το NBC να σκέφτεται μια τηλεταινία διάρκειας
2 ωρών προκειμένου να έχει η σειρά ένα υποτυπώδες και αξιοπρεπές τέλος.

Cosmo.gr