ΑΔΙΑΚΡΙΣΙΕΣ - Duplicity

Ποια η γνωμη σας για την ταινια ?


  • Total voters
    0

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,185
Εκεί ψηλά.....















ΑΔΙΑΚΡΙΣΙΕΣ - Duplicity


















Πρωταγωνιστές : Τζουλια Ρομπερτς, Τομ Γουιλκινσον, Κλαιβ Οουεν ,
Σκηνοθέτης : Τονι Γκιλροϊ
Διάρκεια : 120 λεπτά
Studio : Sony Pictures
Γλώσσα : English
Sound : Dolby Digital 5.1
Subtitles : Ελληνικοί















Μια μοναδική περιπέτεια κατασκοπίας με πρωταγωνιστές την βραβευμένη με Oscar Τζούλια Ρόμπερτς και τον Κλάιβ Oουεν, σκηνοθετημένη από τον υποψήφιο για Oscar Τόνι Γκίλροι, Τριλογία Βοurne και Αrmageddon, που θα σας αφήσει άφωνους.




Η μοναδική Τζούλια Ρόμπερτς και ο Κλάιβ Οουεν υποδύονται δύο πρώην πράκτορες μυστικών υπηρεσιών που σχεδιάζουν το μεγάλο κόλπο, να κλέψουν 40 εκατομμύρια δολάρια από τις εταιρείες που εργάζονται. Αυτό είναι το εύκολο μέρος του σχεδίου μιας και οι δυσκολίες ξεκινούν όταν θα πρέπει να εμπιστευθεί ο ένας τον άλλον. Καθώί ο κλοιός σφίγγει γύρω τους, ο έρωτας είναι αναπόφευκτος...













http://www.youtube.com/watch?v=35PULLMQLi0
 

Sotiris

Supreme Member
18 June 2006
4,015
Χάλη ταινία.
Την βαρέθηκα και με το ζόρι την είδα.
Κουραστική η Τζούλια.
Όχι τώρα, εδώ και χρόνια.
 

Aggelos M.

AVClub Fanatic
19 June 2006
10,475
Φτου!!!:bang:

Την εχω σπιτι για να την δω το βραδι...

Δεν θα αντεξω αλλη BR πατατα παιδια... Θα το σπάσω το Samsung για να παψω να τις βλεπω...:devil-smiley-029::devil-smiley-029::devil-smiley-029:
 

Budda

Supreme Member
2 February 2009
3,734
Orc Village(Λουτσα)
Δεν ειναι κακη ταινια ,καλη ειναι αν την δειτε πολυ αργα θα σας κουρασει ,λιγο να χασεις τον διαλογο τοχασες ,δεν την λες κακη παντως
 

Photis

Supreme Member
4 July 2006
4,796
behind the camera
Κακή δεν την λες αυτό είναι σίγουρο. Από την άλλη είναι αρκετά προβλέψιμη, ακόμα και στο τέλος της. Μέτρια ψήφισα. Την σώζει η καλή χημεία ανάμεσα σε Roberts και Owen η οποία όμως δεν φτάνει στα επίπεδα του Closer.
 

sdrolito

Established Member
28 August 2009
243
Προσπάθησα να τη δω βράδυ και αρκετά κουρασμένος....μετά από μισή ώρα έχασα την μπάλα.....
Δεν ήξερα πότε βρισκόμαστε στο παρόν και πότε στο παρελθόν!
Στο 40 λεπτο το σταμάτησα.
Έκανα και 2η προσπάθεια την επόμενη ,αλλά τα ίδια.
 

Aggelos M.

AVClub Fanatic
19 June 2006
10,475
Φτου!!!:bang:

Την εχω σπιτι για να την δω το βραδι...

Δεν θα αντεξω αλλη BR πατατα παιδια... Θα το σπάσω το Samsung για να παψω να τις βλεπω...:devil-smiley-029::devil-smiley-029::devil-smiley-029:


Τελικα την ειδα και μου αρεσε αρκετα!!
Μου αρεσουν γενικα αυτα τα χρονικα μπρος-πισω (και στις ταινιες και στα βιβλια).