Καλώδιο για σαμπ...

cantona

AVClub Enthusiast
8 September 2008
821
Λούτσα
Λόγω μικρών αλλαγών στο χώρο,θα χρειαστώ γύρω στα 13μ.καλώδιο για να συνδέσω το σαμπ.
Έχουμε κάτι οικονομικό στα υπόψιν,προφανώς θα πρέπει να το πάρω από κάπου που το φτιάχνουν γιατί τόσα μέτρα δε νομίζω να παίζει σε έτοιμο;
 

JOMARK911

Banned
18 June 2006
1,091
ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
Αν θες rca καλώδιο , γιατί δεν το φιάχνεις μόνος σου , με αγοραστό καλώδιο και βύσματα ότι γουστάρει η ψυχή σου?.Εύκολο είναι, πανεύκολο.
 

cantona

AVClub Enthusiast
8 September 2008
821
Λούτσα
Αργύρη προχώρα και δώσε περισσότερες πληροφορίες.Όσο για την δοκιμή μην περιμένεις να καταλάβω και τίποτα,απλώς είμαι σίγουρος πως το αποτέλεσμα θα είναι πολύ καλό.
 

argi

Banned
17 July 2006
7,032
salmonela
Αν ψαξεις μεασ στο λινκ με τις συσκευες μου θα δεις ανα καιρους να εχω αγορασει καμποσα καλωδια για σαμπ .Το συγκρεκριμενο ειμαι πολυ βαλιου φορ μανι.Με αποκορυφωμα την βελτιωση του καλωδιου απο εμενα .Αυτο που ακους ειναι οτι σφιγγει το μπασο.Αν θες σου λεω τι καλωδια εχω αγορασει για να δεις για τι θεμα μιλαω.
 

notist

Senior Member
12 August 2009
593
Καλημέρα.Και εγώ κάνω αλλαγές και μάλλον θα χρειαστώ μεγαλύτερο καλώδιο για το sub.Σε λίγες μέρες θα ξέρω που θα κάτσει τελικά,και αν με φτάνει η όχι το καλώδιο που έχω.Argi έχεις κι άλλα?-bye-
 

argi

Banned
17 July 2006
7,032
salmonela
Δεν εχω μαγαζι , ουτε πουλαω καλωδια.Απλα πρωτεινω να ακουσετε οτι θελετε, και μετα αποφασιζετε τι θα αγορασετε.
 

notist

Senior Member
12 August 2009
593
Ναι το κατάλαβα,εντάξει.Απλά το είπα αν είχες περίσσευμα και ήθελες να ξεφορτωθείς.-bye-
 

argi

Banned
17 July 2006
7,032
salmonela
Αυτο που εχω δεν ειναι για ξεφορτωμα για την ωρα.Παντως με γυρω στα 6 ευρω το μετρο (αν δεν ακουγεται απαγορευτικο) ειναι καλωδιο που περασε καλωδια πολαπλασιας αξιας.