NINJA CHEERLEADERS

πως σας φανηκε η ταινια ?


  • Total voters
    0

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,172
Εκεί ψηλά.....








NINJA CHEERLEADERS







Σκηνοθεσια: DAVID PRESLEY
Παιζουν: GEORGE TAKEI,TRISHELLE CANNATELLA,GINNY WEIRICK,MAITLAND MCCONNELL,OMAR J. DORSEY,NATASHA CHANG
Διαρκεια : 93ΜΙΝ
ΓΛΩΣΣΑ: ΑΓΓΛΙΚΑ
ΕΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ: 2008
ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ: ΑΜΕΡΙΚΗ
Εταιρεια Διανομης : MAIANDROS









Τρεις πανέμορφες και πανέξυπνες μαζορέτες, γνωρίζοντας άρτια την αρχαία πολεμική τεχνική των Ninja, η April, η Courtney και η Monica, προετοιμάζονται για να μπουν στο πανεπιστήμιο. Στο μεταξύ ο δάσκαλος και μέντορας τους, απαγάγεται από την Μαφία..
Η διορία τους είναι έως τα μεσάνυχτα. Βγάζοντας όλα τα εμπόδια από μπροστά τους είτε με το γλυκό τους χαμόγελο είτε με το σπαθί τους ,πρέπει οπωσδήποτε για κάποιο λόγο να κρατήσουν μυστική την ταυτότητα τους….
 

jim...

Moderator
Staff member
22 February 2008
24,618
Μπακοτσιάνος...
Κατευθείαν από τις Κάννες.....:flipout:


Χωρίς πλάκα τώρα, χρειάζονται και πιο "χαλαρές" ταινείες να διασκεδάζουμε λιγάκι........
 

paulmarinis

Supreme Member
7 September 2007
4,535
ο τιτλος μου θυμισε αυτο εδω

30kpu0y.jpg
 

lykman

Supreme Member
29 June 2006
5,798
Aθήνα
Απάντηση: Re: NINJA CHEERLEADERS

ο τιτλος μου θυμισε αυτο εδω

30kpu0y.jpg

Ταινιάρα λέμε! Μέχρι τότε δεν ήξερα ότι η Τζένα ήξερε να μιλάει, μόνο "αχ" "ωχ" "my god" και συναφή νόμιζα ότι ήξερε να λέει... :grinning-smiley-043

===============

οσο για την συγκεκριμένη, δεν την έχω δει, αλλά είμαι σίγουρος ότι θα είναι ΤΑΙΝΙΑΡΑ.... Λίγο ο τίτλος, λίγο το 3.2/10 που έχει στο imdb... δεν μπορεί...
 

sfortis

Administration Team
Staff member
3 August 2006
11,396
t3.large
τουλάχιστον εδώ θα δεις κανα κώλο...υπάρχουν και χειρότερες μην το συζητάμε :laugh:
 

Tzimisce

Administration Team
Staff member
1 February 2007
33,168
127.0.0.1
Ρε παίδες γιατί τις κρίνετε πριν τις δείτε;
Πολεμικές τέχνες, μανούλια, τουλάχιστον το διακοσμητικό στοιχείο υπάρχει!
Με έναν καλό σκηνοθέτη μπορεί να είναι μαργαριτάρι...
Και στην τελική αν έχει μπόλικη δράση (ε, για δράσης τη νοικιάζεις) πάλι τα μανούλια θα προτιμούσα από τον καράφλα τον XXX!
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,172
Εκεί ψηλά.....
Ρε παίδες γιατί τις κρίνετε πριν τις δείτε;
Πολεμικές τέχνες, μανούλια, τουλάχιστον το διακοσμητικό στοιχείο υπάρχει!
Με έναν καλό σκηνοθέτη μπορεί να είναι μαργαριτάρι...
Και στην τελική αν έχει μπόλικη δράση (ε, για δράσης τη νοικιάζεις) πάλι τα μανούλια θα προτιμούσα από τον καράφλα τον XXX!




Οι λεξεις κλειδια!!! :flipout:
 

Tzimisce

Administration Team
Staff member
1 February 2007
33,168
127.0.0.1
Δεν την έχω δει...
Αλλά αν στο video club είχα να διαλέξω ανάμεσα σε αυτήν και το καινούργιο transporter σίγουρα αυτή θα έπαιρνα!
Για να μη σου πω ότι θα την προτιμούσα και σε σχέση με οποιοδήποτε James Bond...
 

Stergito

Μέλος Σωματείου
11 November 2006
14,527
Θεσσαλονίκη
Re: Απάντηση: NINJA CHEERLEADERS

Αυτό πάλι τι είναι ; Παρουσιάζουμε και τέτοιες ταινίες ή μου διαφεύγει κάτι ;:flipout::flipout::flipout:


Πρέπει να είναι (ανεπιτυχής) διασταύρωση Kill Bill, Charlie's Angels και American Pie, έτσι όπως το κόβω...:chinscratch:
 

JL_?

AVClub Fanatic
19 September 2008
15,415
Terra
NINJA CHEERLEADERS


Σκηνοθεσια: DAVID PRESLEY
Παιζουν: GEORGE TAKEI,TRISHELLE CANNATELLA,GINNY WEIRICK,MAITLAND MCCONNELL,OMAR J. DORSEY,NATASHA CHANG
Διαρκεια : 93ΜΙΝ
ΓΛΩΣΣΑ: ΑΓΓΛΙΚΑ
ΕΤΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ: 2008
ΧΩΡΑ ΠΡΟΕΛΕΥΣΗΣ: ΑΜΕΡΙΚΗ
Εταιρεια Διανομης : MAIANDROS


Kαλά, αυτό δεν το πρόσεξε κανείς;! Ο Sulu από το παλιό Star Trek (TOS) !!! :blink: :speechless-smiley-0 :blink:

Α, ρε Sulu, που να 'ξερες τι σε περίμενε στα γεράματα... :flipout: :flipout:

Πάντως τους βγάζω το καπέλο εκεί στην MEG... Jerome Bixby, George Takei... Κάποιος εκεί μέσα, ή αγαπάει πολύ ή μισεί θανάσιμα το Star Trek... :BDGBGDB55:
 

JL_?

AVClub Fanatic
19 September 2008
15,415
Terra
Re: Απάντηση: NINJA CHEERLEADERS

Αυτός είναι φίρμα πλέον ρε. Δεν ξέρεις ότι παίζει και στο Heroes;


Ναι, από το 2005 που "βγήκε από την ντουλάπα", έχει ξεφύγει... Πρέπει να είχε πολλά απωθημένα, μέχρι και σε ριάλιτυ συμμετείχε... :BDGBGDB55:


@Guybrush: O σκηνοθέτης της ταινίας, στο βιογραφικό του αναφέρει και συμμετοχή στο Lost Highway... Ως video playback operator... :flipout::flipout: