Μonty Python's: Flying Circus [BBC]

Βαθμολογήστε την Σειρά:

  • Εξαιρετική

    Votes: 0 0.0%
  • Πολύ Καλή

    Votes: 0 0.0%
  • Καλή

    Votes: 0 0.0%
  • Μέτρια

    Votes: 0 0.0%
  • Κακή

    Votes: 0 0.0%

  • Total voters
    0
onty-Pythons-Flying-Circus.jpg



Είναι δυνατόν σε ολόκληρο avclub να μην υπάρχει thread για την πιο ξεκαρδιστική παραγωγή όλων των εποχών???


Επειδή είμαι πηγμένος, απλά παραθέτω μερικά βιντεάκια για αρχή... σχολιασμός θα ακολουθήσει, ελπίζω μετά τον δικό σας :a0210:

Δυστυχώς είναι χωρίς υπότιτλους, έχω την εντύπωση ωστόσο ότι κυκλοφορούν και σε υποτιτλισμένα DVD...








WARNING:

British humour CAN make you sick.... :grinning-smiley-043:grinning-smiley-043:grinning-smiley-043
 
Last edited by a moderator:

Photis

Supreme Member
4 July 2006
4,796
behind the camera
Είναι δυνατόν να ανοίγει thread για το flying circus και να μην αναφέρονται τα:

Dead Parrot

Hungarian Tourist

The Spanish Inquisition

Είναι δυνατόν;
 

engel85

Established Member
28 January 2008
234
Αθήνα
Την έχει όλη τη σειρά το video club μου με ελληνικούς υπότιτλους και την ξαναείδα πρόσφατα. Σε πόσα χρόνια λέτε να δούμε μια ελληνική σειρά με αντίστοιχο χιούμορ στη ελληνική τηλεόραση;
 
Εγω τα τσιμπησα παντως.

22 ευρα και με ελληνικους υποτιτλους.



6534016m.jpg


Ξεφτίλα τιμή τελείως.... Εγώ έχω άλλη έκδοση με 4 δισκάκια που νόμιζα ότι ήταν κομπλέ... αλλά με βλέπω να παίρνω κι αυτό..
 

send

AVClub Fanatic
19 June 2006
30,947
Θεσσαλονίκη
Η γυναίκα μου δεν καταλαβαίνει πάντως γιατί τα βλέπω και γελάω.

Τους έχει απλώς για κάτι καλύτερο του Μίστερ Μπιν. Τον οποίον έχει για κάπως καλύτερο του Σεφερλή. :flipout:


Από όλα τους, μόνο οι ιππότες που λένε "Ν(ι)ι" και ο Αρθούρος στη γέφυρα της αρέσουν κάπως. Από ολόκληρο τον Brian, μόνο το Bright Side of Life!
 

oldman

AVClub Enthusiast
7 December 2006
937
Anavissos
Η γυναίκα μου δεν καταλαβαίνει πάντως γιατί τα βλέπω και γελάω.

Τους έχει απλώς για κάτι καλύτερο του Μίστερ Μπιν. Τον οποίον έχει για κάπως καλύτερο του Σεφερλή. :flipout:


Από όλα τους, μόνο οι ιππότες που λένε "Ν(ι)ι" και ο Αρθούρος στη γέφυρα της αρέσουν κάπως. Από ολόκληρο τον Brian, μόνο το Bright Side of Life!

Η δικιά μου όχι μόνο δεν καταλαβαίνει, αλλά μου βάζει χέρι κιόλας στο στυλ:
Σιγά χριστιανέ μου...
Πώς γελάς έτσι;;;
Τι θα λένε όσοι σε ακούνε;;;
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,185
Εκεί ψηλά.....
Οταν ρωτησα αν εχουν κυκλοφορησει σε BR- HD δεν ειχα δει οτι η σειρα ειχε γυριστει σε τηλεοπτικο φορμα 1,33 : 1 και σε βιντεο ενω τα εξωτερικα γυρισματα σε 16αρι φιλμ.

Ετσι αναφερει το IMDB τουλαχιστον. Οποτε δεν υπαρχει λογος να αναμενω την εκδοση σε καλυτερη ποιοτητα.....

SD και τιμη χωμα. Απο το Amazon.UK κοστιζει εναμιση ευρω παραπανω στα 24.
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,185
Εκεί ψηλά.....
Παρεληφθη η κασετινα.


Μνημειο λεμε. Και εξαιρετικη μεταφορα της σειρας . (ΜΙλαμε για γυρισματα σε video .....μια καποιας εποχης.)