Avclub Radio - Αφιέρωμα στους Muse

17 June 2006
23,738
Αθήνα
Αυτή την Παρασκευή η ραδιοφωνικη εκπομπή του Avclub θα είναι αφιερωμένη στο συγκρότημα Muse. Την επιμέλεια του αφιερώματος θα την έχει ο Δημήτρης Ιωάννου, ο οποίος θα είναι και ο καλεσμένος μας.

Για πληροφορίες και συζήτηση, μπορείτε να συμμετέχετε στο ανάλογο thread που έχει ανοιχτεί: http://www.avclub.gr/forum/showthread.php?t=3830
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,852
Αθήνα-Κέντρο
Αντε,να δώ κόσμο την Παρασκευή.
κ.Διαχειριστά,Ντοκ,Λύμπε,Σπύρο,Μουκ,Στέλιο,Κωστίμπα,,Μανωλάκο,ΝίκοF,Πέτρο,Κουν και λοιποί το κάνω και για σας.Καμμιά φορά η άμεση ακρόαση είναι καλύτερη από μια "γραπτή" παρουσίαση,στην οποία δεν τα πολυκαταφέρνω.Δές τε το σαν μια μικρή συνεισφορά μου στην κατηγορία που τόσο αγαπάω.Μπορεί να σας αρέσουν, δεν χάνετε με το να ακούσετε την εκπομπή..
Αφήστε που οι ψάχνωντες θα γλυτώσετε από το να τους αγοράζετε και μετά να τους χαρίζετε..!!-bye- :flipout: (που δεν το πιστεύω)
 

Δημήτρης Ν.

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,209
Θεσσαλονίκη
Δημήτρης Ιωάννου said:
Αντε,να δώ κόσμο την Παρασκευή.
κ.Διαχειριστά,Ντοκ,Λύμπε,Σπύρο,Μουκ,Στέλιο,Κωστίμπα,,Μανωλάκο,ΝίκοF,Πέτρο,Κουν και λοιποί το κάνω και για σας.Καμμιά φορά η άμεση ακρόαση είναι καλύτερη από μια "γραπτή" παρουσίαση,στην οποία δεν τα πολυκαταφέρνω.Δές τε το σαν μια μικρή συνεισφορά μου στην κατηγορία που τόσο αγαπάω.Μπορεί να σας αρέσουν, δεν χάνετε με το να ακούσετε την εκπομπή..
Αφήστε που οι ψάχνωντες θα γλυτώσετε από το να τους αγοράζετε και μετά να τους χαρίζετε..!!-bye- :flipout: (που δεν το πιστεύω)

ε τώρα που ψοφάς γιά κοπλιμέντα . Η γραπτή παρουσίαση του δισκου των Abba άφησε εποχη:grinning-smiley-043 . Λοιπόν καλή αρχή στην μουσική πλευρά του Avclub . Ευχομαι να ακολουθήσουν περισσότερες και ...Δημητράκη να είσαι σίγουρος ότι θα σε ακούμε . Ευκαιρία να γνωρίσουμε τους Muse από πρωτο χέρι μέσα από τα μάτια και τα αυτιά εν προκειμένω ενός δικού μας .
 

supersonic

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
49,351
Μήτσο είσαι πρωτοπόρος.
Προχώρα.
Δεν ξέρω αν θα καταφέρω να ακούσω, λόγω αργής σύνδεσης.
Θα βάλω όμως τον ντοκ που είναι σκληρός διαπραγματευτής και φυσικά αδέκαστος κριτής.