ΠAME ΓIA MAΣA?

ΜΗΤΣ

Supreme Member
19 June 2006
3,418
Athens, Greece
Kυρίες και κύριοι καλημέρα.

Για ακόμη μια φορά δοκιμάζω να μας μαζέψω για μάσα! Eπιλογή μου είναι το «Ψαρονέφρι» (www.psaronefri.gr) Kύμης & Πέλικα 64, Mαρούσι. Δοκιμασμένο άπειρες φορές και εγγυημένα TO KAΛYTEPO ΨAPONEΦPI KAI TA KAΛYTEPA TYPOΠITAKIA THΣ AΘHNAΣ (θα με θυμηθείτε). Tο Σάββατο λοιπόν 11/11 και κατά τις 21.00 να μαζευτούμε για ακόμη μια φορά για να περάσουμε υπέροχα και να τα τσακίσουμε και όλα. Deadline συμμετοχών δεν δίνω ακόμη. Θα δείξει.

Eνημερωτικά θα ήθελα να εφιστήσω την προσοχή στους κύριους & κυρίες που έχουν από μια κίτρινη κάρτα από την προηγούμενη φορά επειδή δεν εμφανίστηκαν για κάποιο λόγο (το σέβομαι) αλλά δεν ενημέρωσαν καθόλου (δεν το σέβομαι:Banane0: ). Aπλά όποιος μαζέψει 2 κίτρινες κάρτες τότε έχει ποινή αποκλεισμού από 1 ή 2 επόμενα event (αυτά που κανονίζω εγώ φυσικά και όχι του club γενικά). (καλή φάση με τις κάρτες?:Banane0: )

Όποιος δεν έχει ιδέα πώς αν περνάμε καλά ή όχι παραθέτω απλά μια προηγούμενη εμπειρία μας...
http://www.avclub.gr/forum/showthread.php?t=927

Ξεκινάω λοιπόν την προσφορά μου στην παρέα που θα μαζευτεί με:

MHTΣ X2 ή X3

Άντε για να βλέπω προσφορές...
 

Larry

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
20,868
εγω μεσα αν φερεις

Druna
Tatiana
και της 3-4 Συναδελφισες που μας ειχες δειξει σε μια φωτο
 

Mihalis S.

Supreme Member
19 June 2006
3,497
Απάντηση: Re: ΠAME ΓIA MAΣA?

Larry said:
εγω μεσα αν φερεις

Druna
Tatiana
και της 3-4 Συναδελφισες που μας ειχες δειξει σε μια φωτο

Ρε σείς, για μασαμπούκα θα πάτε ή για μπαλαμούτι;;:flipout:
 

Aggelos M.

AVClub Fanatic
19 June 2006
10,460
Δεν ξαναβαζεις την φωτο που λεμε για να θυμηθουμε ...αν μας αρεσει το ψαρονέφρι?
 

Simos.I

Moderator
Staff member
17 June 2006
25,491
Land of Dystopia
Απάντηση: Re: ΠAME ΓIA MAΣA?

Μιχάλης said:
Ρε σείς, για μασαμπούκα θα πάτε ή για μπαλαμούτι;;:flipout:

Οτι ήθελε προκύψει, και αυτά από ένα παντρεμένο με παιδί.
Μητσ. εκτός αποροόπτου θα ενημερώσω άμεσα προς το παρών ας με υπολογίσεις:fahne90:
 

McZab

Supreme Member
3 July 2006
4,843
Belleville
Πολύ πέραση έχει αυτή η Druuna ρε παιδιά...Και είναι και μόλις 9 posts και έχει να γράψει 1,5 μήνα...Πότε προλάβατε και τσεκάρατε...?:grinning-smiley-043

ΥΓ. Μέσα για τη μάσα!
 
10 July 2006
5,257
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: Re: ΠAME ΓIA MAΣA?

McZab said:
Πολύ πέραση έχει αυτή η Druuna ρε παιδιά...Και είναι και μόλις 9 posts και έχει να γράψει 1,5 μήνα...Πότε προλάβατε και τσεκάρατε...?:grinning-smiley-043

ΥΓ. Μέσα για τη μάσα!

Αυτό είναι το καλό με τις γυναίκες: Όσο λιγότερο τις ξέρεις τόσο τις γουστάρεις.

Μετά βέβαια αρχίζουν είσαι έτσι... , θέλω εκείνο θέλω το άλλο, από δώ η μαμά μου, κοίτα εκείνη πως την φέρεται, βασίλισσα την έχει….. και καταλήγεις σε forum σαν κιαυτό.
 

Simos.I

Moderator
Staff member
17 June 2006
25,491
Land of Dystopia
Μπελλος Ευαγγελος said:
μμμμμμ...... παλι εγω απ,εξω ........
Αφού είσαι στο Αμβούργο ρε Βαγγέλη, πως να γίνει δεν κανονίζεις τίποτε να έρθουμε όλοι επάνω?:fahne90:
 

McZab

Supreme Member
3 July 2006
4,843
Belleville
Re: Απάντηση: Re: ΠAME ΓIA MAΣA?

Τσάκωνας Βασίλης said:
Αυτό είναι το καλό με τις γυναίκες: Όσο λιγότερο τις ξέρεις τόσο τις γουστάρεις.

Μετά βέβαια αρχίζουν είσαι έτσι... , θέλω εκείνο θέλω το άλλο, από δώ η μαμά μου, κοίτα εκείνη πως την φέρεται, βασίλισσα την έχει….. και καταλήγεις σε forum σαν κιαυτό.

:flipout: :flipout: :flipout:
Κάτσε να σε πειράξω και λίγο:
"Την φέρεται" ή "της φέρεται" ρε καρντάση?:flipout:
 

Larry

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
20,868
παιδια μην το χαλασουμε το θεματακι του Μητς

λοιπον μεσα για την μασα Χ1
 

ΜΗΤΣ

Supreme Member
19 June 2006
3,418
Athens, Greece
Re: Απάντηση: ΠAME ΓIA MAΣA?

Κώστας Ποτακίδης seven said:
Εγώ δεν κατάλαβα που κολλάει όλο το παραπάνω στην photo gallery

Έχεις δίκιο Kώστα. Για το events πήγαινα αλλά μάλλον λάθος εκτίμηση έκανα. Aν θες άλλαξέ το και βάλτο στην cafe. Thanx!

Έχουμε μέχρι στιγμής:

MHTΣ X2 ή X3
Eki_65 X1
McZab X1
Larry X1

και συνεχίζουμε...
 
Last edited: