PANASONIC DMP-BD35 Blue Ray Player (Εντυπώσεις - Ερωτήσεις - Reviews...)

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

stavrosz

Supreme Member
4 November 2007
3,014
Αθηνα
Re: Panasonic DMP-BD35

Ειναι πολυ δυνατο για αυτα τα λεφτα. Δυσκολα θα βρεις καλυτερο. Παρηγγειλα το δικο μου απο το homecinema.gr στα 300 ευρω.
 

toure7

Established Member
18 August 2008
132
Re: Panasonic DMP-BD35

Γιατι να προτιμησει να δωσει καποιος 300 ευρο για ενα blue ray player ενω με τα ιδια λεφτα παιρνει ps3 που ειναι και παιχνιδομηχανη και blue ray player και απ'οτι διαβασα εχει πλεον και δυνατοτητα εγγραφης απο την τηλεοραση
 
17 June 2006
23,586
Αθήνα
Απάντηση: Panasonic DMP-BD35

Για να πάρει bitstream τα περιβόητα TRUE HD φορμάτ ήχου μέσω hdmi (αν έχει βέβαια αντίστοιχο ενισχυτή) κάτι που περιμένουν (χωρίς ελπίδα) οι κάτοχοι των PS3.
 

stavrosz

Supreme Member
4 November 2007
3,014
Αθηνα
Re: Panasonic DMP-BD35

τελικα ρε παιδια το 35αρι εχει ερθει? το εχει παρει κανεις να μας δωσει κανα feedback?

Το περιμενουμε ολο αγωνια απο μερα σε μερα. Παντως τα χαρακτηριστικα του σε συνδυασμο με την τιμη του σε πρωτη φαση το καθιστουν επιτυχια.
 
Re: Panasonic DMP-BD35

θα ειναι 300 φιλε η θα βγει παραπανω?
πηρα σε αυτο το καταστημα που το εχει βγαλει στα 300 και μου τα μασαγανε...μπορει να βγει παραπανω αλλα οχι πολυ κλπ
αλλο 300 και αλλο 350-400
 

hariskar

Established Member
5 July 2006
287
Καβάλα
Re: Panasonic DMP-BD35

Πήρα τηλ. στο homecinema.gr και μου είπαν ότι δεν έχει έρθει ακόμα, το περιμένουν γύρω στις 20/10.
 

stavrosz

Supreme Member
4 November 2007
3,014
Αθηνα
Re: Panasonic DMP-BD35

η αντιπροσωπεια παντως λεει οτι εχει ερθει..."και να ψαξω στα μαγαζια"
αντε βγαλε ακρη:guitarist:

Παντως μεσω internet δεν ειδα καποιο να το εχει διαθεσιμο.
 

Dion999

AVClub Addicted Member
13 November 2006
1,759
Athens-προς τα βορεια
Re: Απάντηση: Panasonic DMP-BD35

Κάτι μου λέει οτι το Χάι-Τεκ θα τα βγάλει υποδεέστερα των Sony...:BDGBGDB55:

Δε πρεπει να βιαβαζεις και πολυ hitech μια και το προηγουμενο μοντελο(dmp-bd30) το εχει ως το καλυτερο στη ποιοτητα εικονας. ;)

(τα τελευταια χρονια μαλον μια κλιση προς πανα μερια δειχνει!)
 
Last edited: