Περι προσκλησεων το αναγνωσμα...

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,906
Αθήνα-Κέντρο
Αν κατάλαβα καλά όλοι οι "φραγκάτοι" πήραν απο μια δωρεάν πρόσκληση.Μέχρι και διαχειριστές τρέξανε..
Εμείς οι παλιοί που δεν είχαμε υπολογιστή και δεν προλάβαμε δεν πειράζει.

ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ !
 

Ntinos P

AVClub Fanatic
26 June 2006
22,938
Re: Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Δημήτρης Ιωάννου said:
Αν κατάλαβα καλά όλοι οι "φραγκάτοι" πήραν απο μια δωρεάν πρόσκληση.Μέχρι και διαχειριστές τρέξανε..
Εμείς οι παλιοί που δεν είχαμε υπολογιστή και δεν προλάβαμε δεν πειράζει.

ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ !


Δημητρη, αν μιλας σοβαρα, πολυ ευχαριστως σου δινω την δικη μου.

Οι λογοι που "ετρεξα" ηταν 2:
1. Για να εχω την ευκαιρια γνωριμιας με καποια μελη του κλαμπ
2. Νομιζα οτι η εισοδος επιτρεπεται μονο σε οσους εχουν προσκηση (βλακωδως)


CC: Τακης
 

Larry

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
20,964
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Δημητρη επειδη εισαι 1ος επιλαχων και τελικα δεν δυναμαι να παραβρεθω παρε την θεση μου,
παντως και χτες που μπηκες στους αορατους και επαιξες το παρων θεμα ηταν ανοικτο με αρκετες προσκλησεις χωρις παραληπτη οποτε μαλλον θσ σου διεφυγε της προσοχης σου
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,906
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Σ'ευχαριστώ Ντίνο μου.

Δεν πειράζει,ούτε αναφερόμουν σε σένα βέβαια..

Και εγώ θέλω να γνωρίσω και να ξαναδώ τα παιδιά του φόρουμ αλλά ´προτιμώ να πληρώσω σαν κύριος παρά να τσαλαπατηθώ για ένα "δώσε και εμένα"..

Και πάλι σόρρυ.Δεν με πείραξες εσύ..
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,906
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Larry said:
Δημητρη επειδη εισαι 1ος επιλαχων και τελικα δεν δυναμαι να παραβρεθω παρε την θεση μου,
παντως και χτες που μπηκες στους αορατους και επαιξες το παρων θεμα ηταν ανοικτο με αρκετες προσκλησεις χωρις παραληπτη οποτε μαλλον θσ σου διεφυγε της προσοχης σου


Λάρρυ, μπήκα για λίγο στους αόρατους,ΔΕΝ προλαβαίνω ακόμα να διαβάσω τα θρεντς όλου του φόρουμ,θα μου πάρει μέρες ακόμα.
Ελειπα τόσο καιρό και έχω πολλά να προλάβω ακόμα.
Σ ευχαριστώ πάντως για την προσφορά σου.Δεν μπορώ να την δεχτώ όμως..
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
28,028
Παλλήνη
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Δημητρη, ελπιζω να κανεις πλακα εστω και ακομψα, ειδαλως....

Το θεμα ειναι αναρτημενο sticky απο την Δευτερα σε τρεις βασικες κατηγοριες και οσοι εκδηλωσαν εγκαιρως ενδιαφερον, πηραν και δωρεαν προσκληση!
Μηπως ηθελες να σε παρουμε και τηλεφωνο?
Και ποιοι ακριβως ειναι οι φραγκατοι?
Το ευχαριστο ειναι με την πρωτοβουλια αυτη, θα εχουμε την ευκαιρια να γνωρισουμε παρα πολλα νεα μελη!
Οι παλαιοτεροι, ας ψαξουμε να βρουμε αλλιως δωρεαν προσκλησεις ή ας περασουμε απο τον γκισε, δεν χαθηκε ο κοσμος!
 

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,919
Αθήνα
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Δημήτρης Ιωάννου said:
Σ'ευχαριστώ Ντίνο μου.
Δεν πειράζει,ούτε αναφερόμουν σε σένα βέβαια..
Και εγώ θέλω να γνωρίσω και να ξαναδώ τα παιδιά του φόρουμ αλλά ´προτιμώ να πληρώσω σαν κύριος παρά να τσαλαπατηθώ για ένα "δώσε και εμένα"..
Και πάλι σόρρυ.Δεν με πείραξες εσύ..

Δημήτρη, θα συγκρατηθώ και δεν θα σου απαντήσω όπως πραγματικά θα ήθελα....
icon8.gif

Λυπάμαι όμως πολύ για τον απαράδεκτο και προσβλητικό τρόπο σου, κυρίως απέναντι σε μέλη που δεν γνωρίζεις.
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
28,028
Παλλήνη
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

ΥΓ Αν διαβαζες προσεκτικοτερα, οι Διαχειριστες εξαιρεθηκαν απο την διανομη των προσκλησεων καθως και παλαιοτερα μελη οι οποιοι "αυτοεξαιρεθηκαν" για ευνοητους λογους...
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,906
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Τακης Σωτηροπουλος said:
Δημητρη, ελπιζω να κανεις πλακα εστω και ακομψα, ειδαλως....

Το θεμα ειναι αναρτημενο sticky απο την Δευτερα σε τρεις βασικες κατηγοριες και οσοι εκδηλωσαν εγκαιρως ενδιαφερον, πηραν και δωρεαν προσκληση!
Μηπως ηθελες να σε παρουμε και τηλεφωνο?
Και ποιοι ακριβως ειναι οι φραγκατοι?
Το ευχαριστο ειναι με την πρωτοβουλια αυτη, θα εχουμε την ευκαιρια να γνωρισουμε παρα πολλα νεα μελη!
Οι παλαιοτεροι, ας ψαξουμε να βρουμε αλλιως δωρεαν προσκλησεις ή ας περασουμε απο τον γκισε, δεν χαθηκε ο κοσμος!


Αστο Τάκη μου,μου στέλνετε emails σε άλλες πιο σοβαρές καταστάσεις.Δεν περίμενα να με πάρεις και τηλέφωνο.
Οσο για τους φραγκάτους ο νοών νοείτω.

Οπως είπες και εσύ θα περάσω απ το γκισέ ή θα ψάξω να βρώ από αλλού..

Δεν θα απολογηθώ παραπάνω.Μια διαμαρτυρία έκανα.
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,906
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Τακης Σωτηροπουλος said:
ΥΓ Αν διαβαζες προσεκτικοτερα, οι Διαχειριστες εξαιρεθηκαν απο την διανομη των προσκλησεων καθως και παλαιοτερα μελη οι οποιοι "αυτοεξαιρεθηκαν" για ευνοητους λογους...


Το είδα βρε καμάρι μου.ΔΕΝ εννοούσα τους Διαχειριστές που γνωρίζω και απορώ γιατί ο Μπάμπης με πήρε έτσι απ τα μούτρα...
Τι να πώ..
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
28,028
Παλλήνη
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Δημήτρης Ιωάννου said:
Αστο Τάκη μου,μου στέλνετε emails σε άλλες πιο σοβαρές καταστάσεις.Δεν περίμενα να με πάρεις και τηλέφωνο.
Οσο για τους φραγκάτους ο νοών νοείτω.

Οπως είπες και εσύ θα περάσω απ το γκισέ ή θα ψάξω να βρώ από αλλού..

Δεν θα απολογηθώ παραπάνω.Μια διαμαρτυρία έκανα.

Ναι, μια διαμαρτυρια τελειως αδικη και εκτος τοπου και χρονου!
Περιμενα απο εσενα αλλου ειδους συμπεριφορα παντως....

ΥΓ Το φραγκατους εξακολουθω να μην το καταλαβαινω...
Μηπως εχεις δει το εκκαθαριστικο των μελων που πηραν την προσκληση ?
 

Browser

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,575
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Γιατι δεν λες αυτο που εννοεις τελικα να καταλαβουμε περι τινος προκειται ?
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,906
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Μπάμπης Κολέζας said:
Δημήτρη, θα συγκρατηθώ και δεν θα σου απαντήσω όπως πραγματικά θα ήθελα....
icon8.gif

Λυπάμαι όμως πολύ για τον απαράδεκτο και προσβλητικό τρόπο σου, κυρίως απέναντι σε μέλη που δεν γνωρίζεις.


Μπάμπη δεν χρειάζεται να με παίρνεις απ τα μούτρα.Δεν προσέβαλα κανένα,ένα παράπονο διατύπωσα έστω και άκομψα.Και τυγχάνει να ξέρω πολλά απ τα μέλη που αναφέρθηκα.
Τέλος πάντων συγγνώμη για όσους θίχτηκαν και παρακαλώ το θέμα να θεωρηθεί λήξαν.

Υ.Γ. Πάντως δεν περίμενα ΑΥΤΗΝ σου την αντίδραση..
 

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,919
Αθήνα
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Δημήτρης Ιωάννου said:
Το είδα βρε καμάρι μου.ΔΕΝ εννοούσα τους Διαχειριστές που γνωρίζω και απορώ γιατί ο Μπάμπης με πήρε έτσι απ τα μούτρα...
Τι να πώ..

Ξαναδιάβασε το μήνυμά σου Δημήτρη όταν θα είσαι πιο ήρεμος και είμαι σίγουρος οτι κάτι θα βρείς να πείς.

Δημήτρης Ιωάννου said:
Αν κατάλαβα καλά όλοι οι "φραγκάτοι" πήραν απο μια δωρεάν πρόσκληση.Μέχρι και διαχειριστές τρέξανε..
Εμείς οι παλιοί που δεν είχαμε υπολογιστή και δεν προλάβαμε δεν πειράζει.

ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ !
 

Αλέξης

Supreme Member
20 June 2006
6,322
Re: Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Δημήτρης Ιωάννου said:
Σ'ευχαριστώ Ντίνο μου.

Δεν πειράζει,ούτε αναφερόμουν σε σένα βέβαια..

Και εγώ θέλω να γνωρίσω και να ξαναδώ τα παιδιά του φόρουμ αλλά ´προτιμώ να πληρώσω σαν κύριος παρά να τσαλαπατηθώ για ένα "δώσε και εμένα"..

Και πάλι σόρρυ.Δεν με πείραξες εσύ..

Δεν το κατάλαβα αυτό :slapface: :tdown: :tdown:
Δηλάδη εμείς που ζητήσαμε μια πρόσκληση δεν είμαστε κύριοι?:violent-smiley-030:
Για κάντα μας πιο λιανά να καταλάβουμε τι πιστευεις ότι είμαστε:mad:

Κακώς βέβαια κάθομαι και ασχολούμαι.
Παρακαλουθώ και διαβάζω το forum τουλάχιστον 2 χρόνια (άσχετα εάν τα post μου είναι λιγοστά) και δεν έχω να δώσω λογαριασμό σε κανένα.
Είτε ήμουν στη λίστα είτε όχι, στην έκθεση θα πήγαινα και ένας βασικός λόγος θα ήταν να γνωρίσω κάποια μέλη του forum από κοντά.:ernaehrung004:
 

Browser

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,575
Παιδια , ας αφησουμε το Δημητρη να εξηγησει τι εννοει και μετα αυτοι που εννοει μπορουν να ζητησουν εξηγησεις.
Αν θελει, εαν δεν θελει, καλυτερα, θα τελειωσει το θεμα.
Δεν υπαρχει λογος να συνεχισουμε τις υποθεσεις.

Σιγα το ζητημα τωρα, ημαρτον!!
 
Last edited:

Larry

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
20,964
του φιλου Δημητρη το στυλ ,με το οποιο καμια φορα κανει της παρατηρησεις του ή τα παραπονα του ειναι γνωστο σε μας που τον γνωριζουμε

ας μην το συνεχισουμε κι ας δωσουμε ενα τελος στην παρεξηγηση
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,906
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Τακης Σωτηροπουλος said:
Ναι, μια διαμαρτυρια τελειως αδικη και εκτος τοπου και χρονου!
Περιμενα απο εσενα αλλου ειδους συμπεριφορα παντως....

ΥΓ Το φραγκατους εξακολουθω να μην το καταλαβαινω...
Μηπως εχεις δει το εκκαθαριστικο των μελων που πηραν την προσκληση ?

Το ίδιο και εγώ από εσένα.
Και είπα και στον Μπάμπη το θέμα να θεωρηθεί λήξαν.
Δεν ήταν άδικη ,ούτε εκτός τόπου και χρόνου.Ακομψη και άσχημη ΝΑΙ ήταν και ανακαλώ.Για τους φραγκάτους ήταν σχήμα λόγου βρε Τάκη..
Μπορούμε να το σταματήσουμε εδώ?

Εκτός και αν όσοι δεν με "πάτε" βρήκατε πάτημα ..(Γιατί ο Λάρρυ και ο Ντίνος αντέδρασαν διαφορετικά?/)
Μπορούμε να σταματήσουμε τώρα ?
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
28,028
Παλλήνη
Δημητρη, ακριβως επειδη σε παμε, γι´αυτο μας ξενισε η εκρηξη σου. Τελος παντων, ας το ξεπερασουμε....
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,906
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Re: Απάντηση: Το AvClub και η InterSys σας προσκαλουν στον μαγικο κοσμο του High Definition!

Αλέξης said:
Δεν το κατάλαβα αυτό :slapface: :tdown: :tdown:
Δηλάδη εμείς που ζητήσαμε μια πρόσκληση δεν είμαστε κύριοι?:violent-smiley-030:
Για κάντα μας πιο λιανά να καταλάβουμε τι πιστευεις ότι είμαστε:mad:

Κακώς βέβαια κάθομαι και ασχολούμαι.
Παρακαλουθώ και διαβάζω το forum τουλάχιστον 2 χρόνια (άσχετα εάν τα post μου είναι λιγοστά) και δεν έχω να δώσω λογαριασμό σε κανένα.
Είτε ήμουν στη λίστα είτε όχι, στην έκθεση θα πήγαινα και ένας βασικός λόγος θα ήταν να γνωρίσω κάποια μέλη του forum από κοντά.:ernaehrung004:

Δεν χρειάζεται να αρπάζεσαι Αλέξη.
Δεν σε ξέρω ούτε ήθελα να μειώσω κανέναν.Ηταν άστοχο και ακομψο το παράπονό μου απλά..
Θα χαρώ να σε δώ στην Εκθεση και να τα πούμε από κοντά με όλα τα παιδιά..