Lost Boys 2: The tribe

ψηφιστε την ταινια


  • Total voters
    0
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
[FONT=&quot]
normal_lost-boys-2-dvd-art.jpg

[/FONT]

[FONT=&quot]Τα παιδιά της νύχτας 2: Η φυλή [/FONT]
[FONT=&quot]Lost Boys 2: The tribe
[/FONT]


[FONT=&quot]Εναλλακτικός τίτλος : Τα σκυλιά της νύχτας 2 : Η πίστα [/FONT]
[FONT=&quot]Χώρα: ΗΠΑ - Καναδάς [/FONT]
[FONT=&quot]Έτος: 2008[/FONT]
[FONT=&quot]Είδος: Δρακουλιάρικο [/FONT]
[FONT=&quot]Μάστορας :ΠΙ ΤΖΙ ΠΕΣ και ξανά πες [/FONT]
[FONT=&quot]Παίζουν [/FONT][FONT=&quot]:[/FONT][FONT=&quot] αρκετοί και διάφοροί [/FONT]

[FONT=&quot]Παιδί της νύχτας είμαι εγώ έλεγε ο Γιώργης ο Μαζό , Παιδιά της νύχτας ήμασταν κι εμείς που δεν γυρνούσαμε σπίτι πριν χαράξει , παιδιά της νύχτας ήταν και ο [/FONT]Μυλωνάς και η [FONT=&quot]Παγουρά στην πάλε ποτέ [/FONT][FONT=&quot]cult[/FONT][FONT=&quot]μεταμεσονύκτια εκπομπή. Τούτα όμως εδώ τα παιδιά δεν έχουν καμιά σχέση με όλα τα παραπάνω . Κανονικά βέβαια δεν έχουν και καμιά σχέση και με το σινεμά και με τούτη εδώ τη στήλη αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία που θα σας την διηγηθώ κάποια κρύα βραδιά του χειμώνα που μας έρχεται. Τι λέγαμε? ….[/FONT]

[FONT=&quot]Μια ακόμα ταινία με βρικόλακες . Δυο ακόμα χαμένες ώρες [/FONT]

[FONT=&quot]Μετά τον θάνατο των γονιών τους η Νικόλ και ο Κρίς μετακομίζουν σε μια από αυτές τις περίεργες πόλης στην αμερικάνικη επαρχία . Η Νικόλ καψουρεύεται ένα νεαρό τοπικό αλάνι που γέρνει απ την μαγκιά . Ο αδερφός της όμως ανακαλύπτει πώς ο γκόμενος και η καγκουρο-παρέα του δεν είναι ακριβός αυτό που φαίνονται . Είναι ακόμα χειρότεροι.
[/FONT]


http://www.youtube.com/watch?v=PqwoQPosIvM
 

Kostas Sideris

New member
2 July 2008
16
Sheffield/U.K
Πρεπει να παιζει σε αυτην ενας τυπός που επίσης επαιξε στη θρυλική ταινία πλέον Goonies!!! Kαλα που το θυμιθήκαν αυτόν!!!!!!! ΧΑχαχαχα
:hahaha:
 

lykman

Supreme Member
29 June 2006
5,798
Aθήνα
Πριν λίγες μέρες είδα το "the Lost Boys" του 1987, με τον Kiefer Sutherland... Το λέω αυτό, μιας και εδώ βλέπω παίζει ο... Angus Sutherland :flipout:
 

akisnm156

AVClub Enthusiast
1 July 2007
1,012
Πρεπει να παιζει σε αυτην ενας τυπός που επίσης επαιξε στη θρυλική ταινία πλέον Goonies!!! Kαλα που το θυμιθήκαν αυτόν!!!!!!! ΧΑχαχαχα
:hahaha:


Γιατι ρε συ, το Goonies ήταν η αγαπημένη μου ταινία όταν ήμουνα 6η δημοτικού!!!!

Το έχω ήδη κάνει προπαραγγελία σε Blu Ray!!!!!:grinning-smiley-043
 

Kostas Sideris

New member
2 July 2008
16
Sheffield/U.K
Γιατι ρε συ, το Goonies ήταν η αγαπημένη μου ταινία όταν ήμουνα 6η δημοτικού!!!!

Το έχω ήδη κάνει προπαραγγελία σε Blu Ray!!!!!:grinning-smiley-043





Και εμενα μοθ αρεσε αυτη η ταινια οταν ημουνα δημοτικο....αλλα απλα το λεω γιατι σχεδον ολοι οι ηθοπηοι μετα απο αυτη την ταινια χαθηκαν σχεδον εξολοληρου απο την βιομηχανια τοθ Hollywood...-bye-
048D04CC-C63C-CAD0-74D4-89A5B61D314D
1.02.21
1.02.05
 

Θοδωρής Ρ.

AVClub Addicted Member
Το Lost Boys του '87 ήταν από τις πολύ αγαπημένες μου (πλάκα-πλάκα 10 χρονών ήμουν τότε, να θυμηθώ να βάλω τις φωνές στους γονείς μου που με άφηναν να βλέπω τέτοια!). Μόνο και μόνο σαν φόρο τιμής θα κάτσω να δω και αυτή με την πρώτη ευκαιρία.