Vantage Point

ψηφιστε την ταινια


  • Total voters
    0
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
site.php

Σημείο υπεροχής
Vantage Point




κυκλοφόρησε σε DVD
 

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,669
Αθήνα
Περίεργα πράματα. Κώστα τί έγινε, αλλάζει κάτι; Κυκλοφόρησε πρώτα το BR και μετά το DVD;
 

lykman

Supreme Member
29 June 2006
5,798
Aθήνα
Οσο χτίζει το παζλ των διαφορετικών οπτικών γωνιών, είναι μια χαρά... Μόλις αρχίζει το κυνηγητό και οι αμερικανιές... πφφφφ....

Γενικότερα πάντως βλέπεται ευχάριστα...
 

markont

Established Member
19 June 2006
230
Καλή ταινία, προσφέρεται για μια ευχάριστη θέαση!!
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
27,851
Παλλήνη
Δυνατη ταινια και εξαιρετικα φρεσκια η εξιστόρηση του ιδιου συμβαντος απο πολλες διαφορετικες σκοπιες..
Σε κραταει ανετα...
Το BR ειχε αριστη εικονα και καλο ηχο.
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Τό έχω αγοράσει από χθές... Μαζί με το Men in black και το Life of Brian... Γι´αυτό ρωτάω.
Προχθές κυκλοφορήσαν και τα δυο μαζί . Βέβεα είναι η πρώτη φορά που κυκλοφορούν ταυτόχρονα τα BR με τα DVD . Ως συνήθως δειγματίζονται μαζί απ τις εταιρίες αλλά το BR φτάνει ( αν φτάσει ποτέ) με μεγάλη καθυστέρηση

Το ΜΙΒ το αγόρασα κι εγώ
 

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
Aμερικανοι προεδροι που κινδυνευουν , Αραβο-Ισπανο τρομοκρατες-απαγωγεις , ενσυνείδητοι και ασυνείδητοι πρακτορες-σωματοφυλακες , ημικαθυστερημενοι Αμερικανοι τουριστες-μπανιστηρτζηδες , τυφλωμενοι απο τον ερωτα-κ@βλωμενοι Ισπανοι αστυνομικοι και μια μαμα με το κοριτσακι της ολα μπαινουν στο μπλεντερ και το αποτελεσμα ειναι (οπως ειναι φυσικο)....

ΑΠΑΤΗ

...και μαλιστα τεραστιου μεγεθους...

ΥΓ. Ψηφισα κακη
 

route66

Senior Member
3 July 2006
343
Eνταξει ρε παιδες δεν ειναι Βergman αλλα περνας μια χαρα το διωρο. Εγω παντως την βρηκα αρκετα καλη.
 

Θοδωρής Ρ.

AVClub Addicted Member
Υπερβολικό σε όλα του
Πιο πιθανό είναι να υπάρχει το νησί του Lost στην πραγματικότητα παρά να συμβούν όλες αυτες οι συνομωσίες που βλέπουμε.

Ένα ευχάριστο δίωρο και μετά την ξεχνάς. Στα + ότι η ηχητική μπάντα του BD ξεκάπνισε αρκετά τα ηχεία του συστήματός μου.
 

petasis

AVClub Fanatic
18 June 2006
17,003
Την είδα σήμερα από BR. Δεν μου άρεσε ιδιαίτερα. Ο τρόπος αφήγησης (που μας γύριζε πίσω για να το δούμε από διάφορες οπτικές διαφόρων χαρακτήρων) με κούρασε (το ίδιο είχαν κάνει και σε b-movie πριν κανένα χρόνο και επίσης δεν μου άρεσε). Το σενάριο επιστημονικής φαντασίας, που αν παραβλέψεις τα εξόφθαλμα ατοπήματα είχε ένα ποσοστό έκπληξης. Αλλά οι σκηνές της καταδίωξης ήταν άθλιες. Θολή και κουνημένη εικόνα. Πότε επιτέλους θα πετάξουν τις λήψεις με το χέρι, που είναι όλες κουνημένες;;;
 
17 June 2006
23,743
Αθήνα
Απάντηση: Re: Vantage Point

Οσο χτίζει το παζλ των διαφορετικών οπτικών γωνιών, είναι μια χαρά... Μόλις αρχίζει το κυνηγητό και οι αμερικανιές... πφφφφ....

Γενικότερα πάντως βλέπεται ευχάριστα...

+1

Κι εγώ θα περίμενα λίγο πιό ευρηματικό σενάριο στην λύση του γρίφου.
 

johny1989

AVClub Addicted Member
17 December 2007
2,573
ναι βλεπεται ευχαριστα αλλα αυτες οι επεναλψεις ηταν αφανταστα βαρετες