Μην Πυροβολείτε τη Γιαγιά 2 — Big Momma's House 2

Ψηφίστε την ταινία


  • Total voters
    0
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Μην Πυροβολείτε τη Γιαγιά 2
Big Momma's House 2

Έτος : 2005
Χώρα: ΗΠΑ
Σκηνοθεσία:Τζον Γουάιτσελ
Σενάριο:Ντον Ράιμερ
Πρωταγωνιστούν:Μάρτιν Λόρενς, Νία Λονγκ, Έλτον ΛεΜπλάνκ,
Εταιρεία Παραγωγής:20th Century Fox
Εταιρία διανομής: Odeon
Εικόνα:1.85:1
Ήχος:5.1 Dolby Digital Surround
Extras:Deleted Scenes, Audio Commentaries, Movie Featurettes, Theatrical Trailer
Διάρκεια: 95’


Η καθοδική πορία της καριέρας του κατά τα’ αλλά Μάρτιν Λόρενς σταματιμό δεν έχει. Η σαχλολογία σε όλο της το μεγαλείο. Φυσικά και δεν περιμέναμε τίποτα καλύτερο . Βλέπετε μόνο με παρέα και αυτό υπό συνθήκες , στο μπαλκόνι ας πούμε χαλαρά με κάνα δυο μπίρες και πατατάκια .

------------------------------------------------------
Ο πράκτορας του FBI Mάλκολμ Τέρνερ μεταμφιέζεται σε μοναδική πληθωρική Big Momma ακόμη μία φορά για χάριν του επαγγέλματος. Προσπαθεί να ξεσκεπάσει έναν ύποπτο δημιουργό ενός καταστροφικού ιού υπολογιστών που επιτρέπει σε εξωγενείς δυνάμεις να έχουν πρόσβαση σε σημαντικά κυβερνητικά έγγραφα. Ο μόνος τρόπος για να το πετύχει είναι να απασχοληθεί ως νταντά των τριών παιδιών του ύποπτου, Τομ Φούλερ. Έτσι καταφεύγει και πάλι στη σίγουρη λύση της μεταμφίεσης, προκαλώντας αστείρευτο γέλιο!
 

Attachments

  • big-momma-s-house-2-poster-1.jpg
    big-momma-s-house-2-poster-1.jpg
    42.5 KB · Views: 7

ΜΗΤΣ

Supreme Member
19 June 2006
3,418
Athens, Greece
Λυπάμαι αν είναι έτσι γιατί τον πάω πολύ σαν ηθοποιό. Έχει πολύ πλάκα. Ένα άλλο που είδα δικό του και δεν θυμάμαι πως λέγεται, (που είχε αναλάβει μια ομάδα μικρών μπασκετικών ως coach) δεν ήταν καθόλου καλό.
 

ΜΗΤΣ

Supreme Member
19 June 2006
3,418
Athens, Greece
Re: new film :Μην Πυροβολείτε τη Γιαγιά 2

Tο είδα το ΣK και δυστυχώς απογοητεύτηκα. Ήταν μάπα το καρπούζι. Kρίμα.
 
18 June 2006
362
Re: new film :Μην Πυροβολείτε τη Γιαγιά 2

__Αυτό δε το έχω δει (έχω δει το έναν, συμπαθητικούλι), αλλά όπως φαίνεται, ούτε και θα το δω -χαχα- εκτός απο όταν θα το παίξει η τηλεόραση και τύχει...


__Μου είχε αρέσει πολύ στο "Μπάτσος Διαμάντι", αλλά όπως λέει και ο Κώστας, απο εκεί και μετά σιγά - σιγά όλο και πέφτει...
 

cartmangr

New member
14 July 2006
28
Behind You!
Re: new film :Μην Πυροβολείτε τη Γιαγιά 2

Μετριότητα, κρίμα γιατί ο Μάρτις Λόρενς μ' αρέσει σαν κωμικός