My Name is Bourne - Jason Bourne

ψηφιστε την ταινια


  • Total voters
    0

dvotsis

AVClub Enthusiast
30 October 2006
763
Re: THE BOURNE ULTIMATUM

Εμένα πάλι δέν με τρέλανε, απλά είναι μια καλή περιπέτεια. Μάλιστα για το τέλος της τριλογίας περίμενα περισσότερα.
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
My name is Bourne - Jason Bourne

51lX5FvSB9L.jpg

THE
BOURNE ULTIMATUM
ΤΟ ΤΕΛΕΣΙΓΡΑΦΟ ΤΟΥ ΜΠΟΡΝ
Χώρα: ΗΠΑ
Έτος: 2007
Είδος : Περιπέτεια δράσης
Διάρκεια: 110
Σκηνοθεσία : Paul Greengrass
Πρωταγωνιστούν: Matt Damon, Paddy Considine, Julia Stiles
Εικόνα: 2,40:1
Ήχος: D.D 5,1

Ο εδώ μου κάθετε MattDamonεπιστρέφει με μια δυναμική περιπέτεια στον ρόλο που του έδωσε ουσιαστικά μια δεύτερη ευκαιρία στην καριέρα του και ομολογουμένως τα καταφέρνει μια χαρά .
Καλέστε παρέα , δυναμώστε τον ήχο και καλή διασκέδαση .

Ο JasonBornσυνεχίσει να έχει αμνησία και συνεχίζει επίσης να καταδιώκεται από αυτούς που τον δημιούργησαν . Μα ποιος είναι επιτέλους αυτός ο Born. Μην είν’ ο JamsBond , μην είν’ ο αστυνόμος Μπέκας ? . Όποιος και νάνε έχει πολλούς μπελάδες κι ανοιχτούς λογαριασμούς και καλείται τώρα να τους κλείσει πριν το κλείσουν αυτοί. Δράση – δράση και δράση .

Υ.Γ η ταινία έχει δράση .

 
Last edited:

argi

Banned
17 July 2006
7,032
salmonela
Απάντηση: My name is Born - Jason Born

οταν το ειχα δει ζωνη 1 με κουρασε λιγο προσπαθωντας να γινει ακομα πιο εντυπωσιακο
κατι που συμβαινει με τετοιου τυπου επαναληψεις
ο ματ ομως ηταν πολυ καλος στο ρολο του
μια ευχαριστη ταινια αλλα δεν με κανει να βαλω το χερι στην τσεπη και να την αγορασω
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
27,851
Παλλήνη
Απάντηση: My name is Bourne - Jason Bourne

Power! Η ωρα περασε νερακι!
Ο καλυτερος πρακτορας της τελευταιας δεκαετιας!
 

Ntinos P

AVClub Fanatic
26 June 2006
22,938
Re: My name is Bourne - Jason Bourne

Καλο ηταν (οχι σπουδαιο ομως),

Το 2ο της σειρας μου αρεσεν πολυ περισσοτερο.
 

lykman

Supreme Member
29 June 2006
5,798
Aθήνα
Re: My name is Bourne - Jason Bourne

Aπό τις ελάχιστες τριλογίες, που είναι όλες οι ταινίες εξίσου καλές!

Α, και αν δεν το είδατε στα προηγούμενα ποστ, η ταινία έχει πολύ δράση... :fahne90:
 
Re: THE BOURNE ULTIMATUM

Εμένα δεν μου κάθισε καλά από την αρχή.. Άντεξα περίπου 20 λεπτά.. Αλλά ίσως έφταιγε και η διάθεσή μου.

Το πρώτο μέρος το είχα βρει καλό, το δεύτερο βαρετό, στο τρίτο το σταμάτησα.
 

Θάνος Φούντας

AVClub Addicted Member
22 June 2006
1,878
Re: THE BOURNE ULTIMATUM

Προσωπικά με κούρασε πολύ η σκηνοθεσία και συγκεκριμένα αυτή η συνεχής και γρήγοη εναλλαγη σκηνών που έχει γίνει της μόδας τελευταία... Σηκώθηκα με ένα κεφάλι καζάνι...
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: Re: THE BOURNE ULTIMATUM

Προσωπικά με κούρασε πολύ η σκηνοθεσία και συγκεκριμένα αυτή η συνεχής και γρήγοη εναλλαγη σκηνών που έχει γίνει της μόδας τελευταία... Σηκώθηκα με ένα κεφάλι καζάνι...
+1
Είπαμε να κουνάς την κάμερα για να μεταφέρεις στο κοινό μια ένσταση αλλά εδώ ο μάγκας το παράκανε . Υπερβολικά κουραστικό . Μάλιστα τώρα που το ξανα σκέφτομαι , η λεπτομέρεια αυτή είναι; Αρκετή για να διαμορφώσει μια άποψη κακή για την ταινία .
 

Babis K.

Super Moderator
Staff member
17 June 2006
28,669
Αθήνα
Απάντηση: Re: THE BOURNE ULTIMATUM

Προσωπικά με κούρασε πολύ η σκηνοθεσία και συγκεκριμένα αυτή η συνεχής και γρήγοη εναλλαγη σκηνών που έχει γίνει της μόδας τελευταία... Σηκώθηκα με ένα κεφάλι καζάνι...

+1
..κι από μένα. Την είδα στον κινηματογράφια και όταν τέλειωσε η ταινία αυτό που μου είχε μείνει ήταν η ζάλη... Πολύ τρέξιμο, πολύ κυνηγητό και πολύ ζαλάδα...
 

spcav

AVClub Fanatic
18 August 2006
16,599
Re: Απάντηση: Re: THE BOURNE ULTIMATUM

Στα μαθηματικά τι βαθμό είχες;
icon10.gif
Εξυπνάδες.

Την επόμενη φορά που θα θες να νετάρεις την φωτογραφική σου γκαβέ παππούλη να φωνάξεις τον Αϊνστάιν.

:p