Το Φίδι — The Snake

dvotsis

AVClub Enthusiast
30 October 2006
763
Το νοίκιασα χθές διότι είχα διαβάσει καλά λόγια. Εχω να πω ότι είναι μια καταπληκτική ταινία με δυνατό σενάριο πολύ καλή σκηνοθεσία αλλά και καλές ερμηνείες. Ενα αστυνομικό θρίλλερ που σε κρατά κολλημένο μέχρι τέλους. Συστήνεται ανεπιφύλαχτα.!! Περιμένω γνώμες και απο άλλους φίλους που τυχόν το έχουν δει η θα το δούν!
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Απάντηση: THE SNAKE (le serpent)

Το νοίκιασα χθές διότι είχα διαβάσει καλά λόγια. Εχω να πω ότι είναι μια καταπληκτική ταινία με δυνατό σενάριο πολύ καλή σκηνοθεσία αλλά και καλές ερμηνείες. Ενα αστυνομικό θρίλλερ που σε κρατά κολλημένο μέχρι τέλους. Συστήνεται ανεπιφύλαχτα.!! Περιμένω γνώμες και απο άλλους φίλους που τυχόν το έχουν δει η θα το δούν!
Αν θέλεις κάνε μια εκτενέστερη αναφορά στην ταινία καθώς αξίζει την προσοχή των φίλων μας.
Στα αρνητικά της ΣΠΕΤΖΟΣ με ότι αυτό συνεπάγεται.
the_snake.jpg
 

dvotsis

AVClub Enthusiast
30 October 2006
763
Re: Απάντηση: THE SNAKE (le serpent)

Αν θέλεις κάνε μια εκτενέστερη αναφορά στην ταινία καθώς αξίζει την προσοχή των φίλων μας.
Στα αρνητικά της ΣΠΕΤΖΟΣ με ότι αυτό συνεπάγεται.
the_snake.jpg

Κώστα κάνε καλύτερα εσυ μια παρουσίαση της ταινίας, εγω δεν είμαι καλός στο γράψιμο, αλλιώς θα το είχα είδη κάνει.
Ευχαριστώ.!
 

LEO09

Senior Member
28 January 2007
639
Athens
Απάντηση: THE SNAKE (le serpent)

Το νοίκιασα χθές διότι είχα διαβάσει καλά λόγια. Εχω να πω ότι είναι μια καταπληκτική ταινία με δυνατό σενάριο πολύ καλή σκηνοθεσία αλλά και καλές ερμηνείες. Ενα αστυνομικό θρίλλερ που σε κρατά κολλημένο μέχρι τέλους. Συστήνεται ανεπιφύλαχτα.!! Περιμένω γνώμες και απο άλλους φίλους που τυχόν το έχουν δει η θα το δούν!

Το πετυχα & εγω ενδιαφερουσα μου φανηκε η ροη της εξελιξης
της ταινιας που οντως εχει & καλες ερμηνειες.
Συστηνεται σε οσους θελουν να δουν ενα καλο γαλλικο αστυνομικο
θριλλερ οπου παλιος συμμαθητης κανει την ζωη του πρωταγωνιστη
μια κολαση με ολα τα επακολουθα της.
 

akren

Supreme Member
8 June 2007
4,266
Ηρακλειο
Re: Απάντηση: THE SNAKE (le serpent)

Το πετυχα & εγω ενδιαφερουσα μου φανηκε η ροη της εξελιξης
της ταινιας που οντως εχει & καλες ερμηνειες.
Συστηνεται σε οσους θελουν να δουν ενα καλο γαλλικο αστυνομικο
θριλλερ οπου παλιος συμμαθητης κανει την ζωη του πρωταγωνιστη
μια κολαση με ολα τα επακολουθα της.

+1

συστηνεται ανεπιφυλακτα ..... να ελειπε και ο κοκος της spentzos

ειναι και χωρις μπαρες:fahne90: