Επιπλο ?

Browser

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,575
Ψαχνω να βρω επιπλο για να φιλοξενισει ενα ysp 1000 κι ενα denon dvd.

Επανω απο αυτο θα ειναι τοποθετημενη μια 427xd η οποια ηδη κρεμετε στον τοιχο.


Εχω βρει καποια απο την εταιρια bdi.

Παραθετω ενα δειγμα στο περιπου τι ψαχνω.

Εχετε υπ'οψιν σας καταστηματα που να μπορω να δω τετοιου ειδους επιπλα, εξειδικευμένα και μη ?

Θενκς !


eileen_av_8329.jpg
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Έχει ένα κατάστημα στο Θυμάρι!!!!!

Πως τον λένε ρε συ τον αντιπρόσωπο !!!!!!:flipout::flipout:-bye-
 

Browser

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,575
Ρε ασε τη πλακα και πες κανα μαγαζι κοντα . Δεν ξενιτευομαι παλι εκει κατω,.........:speechless-smiley-0
 

Browser

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,575
Χρήστο, ο Βασίλης από την ONAR ξέρω ότι φέρνει κάποια designάτα έπιπλα. Για πάρτον ένα τηλέφωνο.


Ναι βρε. Αφου ειπα bdi και ο Βασιλης ειναι ο αντιπροσωπος εδω ;).

Θα παω σημερα το απογευμα επι τοπου, αλλα ελεγα να δω και αλλα μιας και θα βγω στη γυρα .

Ξερεις καποιο αλλο ?
 

Browser

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,575
Χρήστο, θα πρέπει απαραίτητα να είναι ξύλινη η κατασκευή;αν ναι δεν εξετάζεις και την περίπτωση να φτειάξεις κάπου κάτι που θα είναι ακριβώς στα γούστα σου και μπορεί να σου έρθει οικονομικώτερα;


Σωστη η σκεψη Γιαννη. Απλα δεν ειναι δικο μου το επιπλακι. Ειναι κατι που πρεπει να παρει μια φιλη για το σπιτι της και ζητησε τη βοηθεια μου.
Αυτο ειχα προτεινει κι εγω τοτε, αλλα μεχρι τωρα δεν το καταφερε, οποτε και καταφυγαμε παλι στην λυση του "ετοιμου"!
 

Browser

AVClub Fanatic
17 June 2006
10,575
Σε ευχαριστω πολυ.

Οντως φαινονται καλα. Να μαθω και καμμια τιμη και βλεπουμε ......:ernaehrung004:
 

Κώστας Παπαγεωργίου

AVClub Addicted Member
17 June 2006
2,014
ΑΘΗΝΑ
Re: Απάντηση: Επιπλο ?

Σε ευχαριστω πολυ.

Οντως φαινονται καλα. Να μαθω και καμμια τιμη και βλεπουμε ......:ernaehrung004:

Χρήστο ο Γιώργος Τζιάφης, EXELIXIS κατασκευάζει πολύ όμορφα έπιπλα AV + AUDIO και μάλιστα σε ότι custom διάσταση και σχέδιο θελήσεις. Οικονομικά πιστεύω ότι είναι προσιτά για την ποιότητά τους.

Αν θέλεις πάρε με ένα τηλέφωνο να σου δώσω στοιχεία.
 

spyrmak

Supreme Member
19 February 2007
4,748
Aθηνα
600 euro για ενα επιπλο βρε παιδια?????????



με 3 τετοια παιρνω καινουρια τηλεοραση!!!!!!!!!!!!

ε οχι. για να βαλω τηλεοραση σε επιπλο 600 ευρω πρεπει η τηλεοραση να κανει............



6000 ευρω? παραπανω?
 

aroS3

Senior Member
19 June 2006
559
Αθήνα
Εάν θέλεις κάτι αρκετά οικονομικό μου φαίνεται δεν θα τη γλυτώσεις την βόλτα κατά ΙΚΕΑ μεριά μπας και έχει καταφτάσει κανένα καινούργιο φθινιπωρινό μοντελάκι......-bye-
 

mr_rebelos

Μέλος Σωματείου
10 July 2006
11,508
Κερατσίνι
Απάντηση: Re: Απάντηση: Επιπλο ?

Χρήστο ο Γιώργος Τζιάφης, EXELIXIS κατασκευάζει πολύ όμορφα έπιπλα AV + AUDIO και μάλιστα σε ότι custom διάσταση και σχέδιο θελήσεις. Οικονομικά πιστεύω ότι είναι προσιτά για την ποιότητά τους.

Αν θέλεις πάρε με ένα τηλέφωνο να σου δώσω στοιχεία.

Μα αυτα που του λεμε οτι κοστιζουν απο 550 και ανω του Exelixis ειναι :flipout:!
Η αληθεια παντως ειναι οτι οι τιμες των επιπλων ειναι υπερβολικες. Σε πολλες περιπτωσεις ποιο ακριβα και απο μηχανηματα. Και το κακο ειναι οτι αν πας και σε αλλους επιπλαδες αν παρουν πρεφα για τι δουλεια το θελεις το βαρανε και αυτοι αλυπητα.
 

spyrmak

Supreme Member
19 February 2007
4,748
Aθηνα
Εάν θέλεις κάτι αρκετά οικονομικό μου φαίνεται δεν θα τη γλυτώσεις την βόλτα κατά ΙΚΕΑ μεριά μπας και έχει καταφτάσει κανένα καινούργιο φθινιπωρινό μοντελάκι......-bye-





ειδα τον καταλογο απο ΙΚΕΑ.



καλουτσικα ειναι...
 

BIOS

AVClub Fanatic
19 June 2006
15,781
ειδα τον καταλογο απο ΙΚΕΑ.



καλουτσικα ειναι...

Δες τα από κοντά... συνήθως τα χρώματα που φαίνονται στο διαφημιστικό δεν έχουν καμμία σχέση με τα κακόγουστα που θα βρεις εκεί... Μιά φορά πήγα, το γύρισα όλο, φρίκαρα και έφυγα σπινιάροντας...