The Tudors

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Νικόλ

AVClub Addicted Member
19 June 2006
2,237
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Μια νέα σειρά που θα προβάλεται καθημερινά και που θα αναφέρεται στην ζωή του Ερρικού VIII.

Έχει ακούσει ή διαβάσει κανείς κάτι για την σειρά; Αξίζει να την παρακολουθήσει κάποιος ;

Έέχει πολύ καλό cast και μου έχει κινήσει το ενδιαφέρον!



 
Last edited by a moderator:

tatiana

AVClub Enthusiast
24 July 2006
1,006
Athens/Greece
Νικόλ, έχω δει όλα τα επεισόδια είναι πολύ καλή σειρά με πολύ ενδιαφέρον και ιστορικά ψιλοακριβής....

Έχει ανανεωθεί για άλλη μια σεζόν...

Επίσης έχει τόσες σκηνές σεξ που στο τέλος χάνεις τη μπάλα ποιός έχει κάνει τι και με ποιόν......
 

Νικόλ

AVClub Addicted Member
19 June 2006
2,237
ΝΕΑ ΣΜΥΡΝΗ
Απάντηση: Re: The Tudors

Νικόλ, έχω δει όλα τα επεισόδια είναι πολύ καλή σειρά με πολύ ενδιαφέρον και ιστορικά ψιλοακριβής....

Έχει ανανεωθεί για άλλη μια σεζόν...

Επίσης έχει τόσες σκηνές σεξ που στο τέλος χάνεις τη μπάλα ποιός έχει κάνει τι και με ποιόν......

:flipout:
Μου λύθηκε κι απορεία για ποιό λόγο το έβαλαν τόσο αργά.... πολύ σεξάκι βρε παιδί μου!!!!! Από το πρώτο κιόλας επεισόδιο σκότωσαν 4-5 άτομα. Καλή φαίνεται, απλά φαίνεται από τις σειρές που αν χάσεις κάποιο επεισόδιο, χάνεις και την μπάλα...
 
18 June 2006
8,260
Θεσσαλονίκη
Κοίτα να δεις που τα κανάλια αναθεώρησαν την πολιτική του να βάζουν επαναλήψεις κατά την περίοδο του καλοκαιριού. Απ το trailer που είδα μου φάνηκε αρκετά προσεγμένη και εντυπωσιακή για τηλεοπτική σειρά . Μακάρι ν αξίζει και να μην καταλήξει μια ακόμα σαπουνόπερα εποχής αυτή την φορά. ¨οπός και νάχει σίγουρα θα είναι καλύτερη από κάτι βραζιλιάνικες και τουρκικές παραγωγές που μας έχουν φλομώσει τελευταία.
 

=silent=

AVClub Fanatic
2 August 2006
11,095
Homeless
Γιατι το λες αυτο για τις βραζιλιανικες??? Εχει κατι μωρα μεσα. Τυφλα να χει η μεταγλωτηση. Το βλεπω και στα βραζιλιανικα:Banane0:


























Ναι σιγα...
 
17 June 2006
23,742
Αθήνα
Εφόσον υπάρχει θέμα είπα να μην ανοίξω άλλο.

Τελικά τι λέει η σειρά; αξίζει να ξεκινήσω να την βλέπω;

Πρόσεξα ότι έχουν βγει 4 σαιζόν από 10 επεισόδια έκαστη.
 

newlynx

AVClub Enthusiast
28 August 2006
1,197
Αν δεν σε ενδιαφέρει πολύ η ιστορική ακρίβεια η σειρά είναι ενδιαφέρουσα. Εμένα προσωπικά μου άρεσε γιατί ήταν κάτι διαφορετικό από αυτά που είχα συνηθίσει (lost,bsg,flashforward). Ειδικά για καλοκαίρι είναι μια χαρά ....
Το καλό που μου έκανε ήταν να διαβάσω αρκετά από wiki για τους χαρακτήρες και κάποια από τα γεγονότα.
 

newlynx

AVClub Enthusiast
28 August 2006
1,197
Έρωτες,γάμοι,αποκεφαλισμοί,συνωμοσίες,σεξ,εκκλησιαστικά και κάτι ελάχιστες μάχες (1-2 επεισόδια).
 

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,120
Λιβαδειά
The Tudors ο πλήρης 3ος κύκλος


Διαθέσιμο από 5 Δεκεμβρίου 2011



» Διάρκεια: 396 min

» Κυκλοφορεί σε: BLU-RAY και DvD


tudors_dvd_cover_thumb1.png
tudors_bd_cover_thumb1.png
 

Blue08

AVClub Fanatic
24 April 2008
23,335
Utopia..
Όπως έγραψα πριν λίγο εδώ.. για το "The Borgias"..
http://avclub.gr/forum/showthread.p...owtime?p=1057771187&viewfull=1#post1057771187

βρήκα και αυτή εδώ την σειρά στο Showtime..
Δεν την έχω δει.. ενδιαφέρουσα φαίνεται και αυτή.. θα την ψάξω! :cool:

Και 8.1 στο Imdb.. μιά χαρά!
To Showtime είναι γενικά εγγύηση!

BTW όπως βλέπω παλιά γράφανε και γυναίκες εδώ.. τώρα "εξαφανιστήκανε" ?? :cool: