Numbers or Entourage ?

22 June 2006
34,779
NEO HRAKLEIO
Εχει δει κανεις καποια απο αυτες τις ξενες σειρες ?

Εχω ακουσει τα καλυτερα γι αυτες και περιμενοντας το prison break season 3 λεω να ψαξω γι αυτες τις σειρες.
 
Re: NUMBERS or ENTOURAGE ?

Εχει δει κανεις καποια απο αυτες τις ξενες σειρες ?

Εχω ακουσει τα καλυτερα γι αυτες και περιμενοντας το prison break season 3 λεω να ψαξω γι αυτες τις σειρες.

Μπορώ να σου πω για το Entourage, το οποίο παρακολουθώ.

Προσωπικά (παίζει πολύ μεγάλο ρόλο!!), το βρίσκω απίστευτα απολαυστικό!

Αλλά, δεν είναι για οικογενειάρχες. Είναι κυρίως για 20άρηδες, βία early-30άρηδες. Είναι τέτοια η θεματολογία.

Αν ανήκεις σε αυτό το κοινό, θα το ευχαριστηθείς. Ατελείωτη παρέλαση από μοντέλα, σταρλετίτσες, ακριβά αυτοκίνητα, χλιδάτα σπίτια, Hollywood γενικότερα, αλλά δεμένα πολύ σωστά και απολαυστικά, με άφθονο humor, και χωρίς να χάνει όποιες ευκαιρίες έχει για να περάσει και κάποια σωστά νοήματα.

Δοκίμασέ το.. δώσε του 2-3 επεισόδια..
 

Θοδωρής Ρ.

AVClub Addicted Member
Απάντηση: NUMBERS or ENTOURAGE ?

Ξεκίνησα κι εγώ πριν από 2 βδομάδες να βλέπω το entourage και έχω φάει μεγάλο κόλλημα. Βλέπω χαλαρά 3-4 επεισόδια την ημέρα (είναι 25λεπτα και εύπεπτα, περνάει γρήγορα η ώρα).
Η θεματολογία του απευθύνεται πράγματι το πολύ σε early-30ers (όπως η αφεντομουτσουνάρα μου) και γενικά σε Peter Pan ανδρικές καταστάσεις. Όσοι είστε σε μόνιμες σχέσεις αυτό τον καιρό ΜΗΝ το δείτε γιατί θα θυμηθείτε όσα είχατε ως free-riders και όσα χάνετε αυτό τον καιρό που είστε στην αγκαλιά της αγαπημένης σας συντρόφου ( -bye- ) και θα θέλετε να χωρίσετε ή θα μελαγχολήσετε.
Πλέον η σειρά είναι στον 5ο κύκλο, οι 3 πρώτοι μπορούν να βρεθούν μόνο σε SD ενώ ο 4ος και 5ος υπάρχουν και σε HD. Ελληνικοί υπότιτλοι υπάρχουν για όλα.
 

takisot

Μέλος Δ.Σ.
Staff member
17 June 2006
27,851
Παλλήνη
Απάντηση: NUMBERS or ENTOURAGE ?

ENTOURAGES RULESSSS!!!!!
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ αυτη η σειρα, ΠΟΛΥ γελιο!
Κατι σαν Sex & the City αλλα για ανδρες! :p
 
Re: NUMBERS or ENTOURAGE ?

Το Entourage μετά από 8 απολαυστικές σεζόν έφτασε στο τέλος του.

Το τελευταίο επεισόδιο ήταν απλά εξαιρετικό.

Μην ξεχάσετε να το δείτε μέχρι τέλους (μέχρι και μετά τους τίτλους τέλους.. ;)).

Πραγματικά θα μου λείψει αυτή η σειρά.
 

kyrliot

Supreme Member
31 March 2008
3,913
Θεσσαλονίκη
Re: NUMBERS or ENTOURAGE ?

Το Entourage μετά από 8 απολαυστικές σεζόν έφτασε στο τέλος του.

Το τελευταίο επεισόδιο ήταν απλά εξαιρετικό.

Μην ξεχάσετε να το δείτε μέχρι τέλους (μέχρι και μετά τους τίτλους τέλους.. ;)).

Πραγματικά θα μου λείψει αυτή η σειρά.
+1

"Κατα λαθος" ξεκινησα το entourage πριν 21 μερες,σημερα μετα απο 8 σεζον και συνολικα 96 επεισοδια, ειδα και το τελευταιο :eek:perator: Oπως καταλαβατε δεν μου αρεσε καθολου :flipout: Fun σειρα για να περασει η ωρα ευχαριστα ......αντε και ταινια στο μελλον :grinning-smiley-043