Alcatraz [Fox]

Ψηφίστε την Σειρά:


  • Total voters
    0

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,189
Εκεί ψηλά.....
Alcatraz.jpg


FOX | Wikipedia | Imdb





Γυρίζονται ήδη τα επεισόδια του πρώτου κύκλου της νέας σειράς του JJ με την επωνυμία Alcatraz.

Στο κάστινγκ δεν ξεχωρίζεις τίποτα ονοματάρες πλην ενός δυο "γνωστών" μας απο άλλες σειρές.

Ξεχωρίζει σαν την μύγα μέσα στο γάλα ο Sam Neill στο πρώτο επεισόδιο. Όσες παρουσίες μαϊντανού και να εχει κάνει αυτός ο
ηθοποιός θα μου μείνει αξέχαστος για την εκπληκτική σειρά Reilly: Ace of Spies στην οποία πρωταγωνιστούσε πίσω στο 1983.






 
Last edited by a moderator:
17 June 2006
23,743
Αθήνα
Απάντηση: Alcatraz

Ωχ θα μας τα ζαλίσει πάλι με τις αντανακλάσεις....τρελό σπάσιμο.


Υ.Γ. Κι άλλα θέματα κέντριζαν το ενδιαφέρον και αποδείχθηκαν μούφα στην πράξη. Αν δεν πατήσουμε το play να δούμε δεν λέω τίποτα.
 

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,466
North by Northeast
Re: Alcatraz

Για Αυτια τον βλεπω ;)

Τι κάνει αυτή η ψυχή; Τον χάσαμε. Αντε να αρχίσει στον Σκάι για να έχουν υλικό οι Αρβύλες :D

Ευτυχώς πάντως που, λόγω της απεργίας, δεν έχει Αρβύλα σήμερα και θα μπορέσω να ξεκινήσω την προβολή μια λογική ώρα. 3,5 GB είναι αυτά.
 

Kosh

Μέλος Σωματείου
7 September 2006
91,189
Εκεί ψηλά.....
Re: Alcatraz

Κακη αρχη, Μουδιασμενη οπως ολα βεβαια εκτος απο του Lost.

Η πρωταγωνιστρια παρα ειναι τελεια. Πολυ εξυπνη παρα ειναι ομορφη στυλ "πουπε"αλλα δεν μου κολλαει στο στυλακι.

Ηθελα κανα πιο μουτρο....
Ο Σαμ Νηλ μορφη αλλα δεν με πειθει στο ρολο του .....οσο και να τον γουσταρω.
Και γενικα μου θυμισε λιγο Alias η φαση.......
Παει ο ενας παμε για αλλους 250........ελεος.
Βεβαια μπορει και να σοβαρεψει αργοτερα αλλα η αρχη ειναι το ημιση του παντος :D
 

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,466
North by Northeast
Re: Alcatraz

Θα συμφωνήσω με τον Kosh. Ούτε κρύο, όυτε ζέστη.

Η πρωταγωνίστρια ελαφρώς αντιπαθητική, ο Garcia παίζει το Hugo με...PhD, o Neil δεν μου κολλάει να τρέχει με το όπλο στο χέρι.

Το μόνο που μπορεί να με κρατήσει ειναι οτι θέλω να μάθω πως κάποιος επανεμφανίζεται μετα απο 50 χρόνια και βρίσκει αμέσως το δρόμο του στο SF. Ποιος τους στέλνει ¨"συστημένους";

Α ναι, και πως ο Hugo έμαθε σε μια μέρα να χειρίζεται τον custom-made υπερυπολογιστή της Ινδής;