Σας αρεσε το twin peaks?

satnick

AVClub Addicted Member
6 September 2008
2,275
Επεσε στα χερια μου προσφατα η σειρα πολλοι λενε οτι ειναι καταπληκτικη,το 90 ξετρελενε πολυ κοσμο.Μου αρεσε και εμενα παρα πολυ ειμαι σχεδον σιγουρος οτι εαν σημερα γυρνουσαν τετοιες σειρες θα εβλεπα αμερικανικες σειρες..
 

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,464
North by Northeast
Το έβλεπα φανατικά όταν το πρωτοέδειξε η ΕΡΤ και το ξαναείδα πρόσφατα σε HD. Μέχρι τα μέσα της δεύτερης σαιζόν ή ταν πολύ καλό αλλά στη συνέχεια λόγω προβλημάτων με την παραγωγή άρχισε να χάνει τη συνοχή του.

Το φετινό The Killing έχει παρόμοιο θέμα, χωρίς την "τρέλα" του David Lynch.
 
Εξακολουθει να ειναι για εμενα η κορυφαια σειρα μυστηριου που περασε ποτε απο την Ελληνικη τηλεοραση,τουλαχιστον ο πρωτος της κυκλος οπως ανεφερε και ο φιλος πιο πανω.Απιστευτο σασπενς,σκηνοθεσια,ερμηνειες,φωτογραφια,και μουσικη..Θυμαμαι οτι καθε πεμπτη στις 11 το διαβασμα για πανελληνιες σταματουσε,οχι για μια ωρα που κρατουσε το επεισοδιο,αλλα μεχρι το αλλο πρωι(αργα)..τοσο με επηρρεαζε.
agent Cooper....respect!
 

satnick

AVClub Addicted Member
6 September 2008
2,275
Και εγω το πιστευω δεν περιμενα οτι η ιστορια θα ηταν τοσο καλη!
 

alefantos2007

Supreme Member
17 August 2007
3,646
European Union
Το έβλεπα φανατικά όταν το πρωτοέδειξε η ΕΡΤ και το ξαναείδα πρόσφατα σε HD. Μέχρι τα μέσα της δεύτερης σαιζόν ή ταν πολύ καλό αλλά στη συνέχεια λόγω προβλημάτων με την παραγωγή άρχισε να χάνει τη συνοχή του.
QUOTE]

Μεγα φαν η γυναικα εγω δε το ξερα καν.... Ωσπου το βρηκαμε σε dvd κ το δα κ γω!! Μαζι με το Κωστα αρχιζει θεικα αλλα στα τελειωματα χανει .... :worshippy::worshippy::worshippy:
 

satnick

AVClub Addicted Member
6 September 2008
2,275
Απάντηση: Re: Σας αρεσε το twin peaks?

Το έβλεπα φανατικά όταν το πρωτοέδειξε η ΕΡΤ και το ξαναείδα πρόσφατα σε HD. Μέχρι τα μέσα της δεύτερης σαιζόν ή ταν πολύ καλό αλλά στη συνέχεια λόγω προβλημάτων με την παραγωγή άρχισε να χάνει τη συνοχή του.
QUOTE]

Μεγα φαν η γυναικα εγω δε το ξερα καν.... Ωσπου το βρηκαμε σε dvd κ το δα κ γω!! Μαζι με το Κωστα αρχιζει θεικα αλλα στα τελειωματα χανει .... :worshippy::worshippy::worshippy:

Ναι ε.?
 

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,464
North by Northeast
To είδα αλλα αν θες να το δεις, να το δεις μετά την σειρά. Έχει spoilers.

Υ.Γ. Μήπως αυτό το θέμα έπρεπε να είναι στην κατηγορία TV?
 
Last edited:

satnick

AVClub Addicted Member
6 September 2008
2,275
Το βρηκα σε HD..
To firewalk with me, αν καταλαβα καλα ειναι το Story εκεινης της νυχτας πριν τον θανατο της?
 

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,464
North by Northeast
Re: Απάντηση: Σας αρεσε το twin peaks?

Το βρηκα σε HD..
To firewalk with me, αν καταλαβα καλα ειναι το Story εκεινης της νυχτας πριν τον θανατο της?

Είναι η τελευταία εβδομάδα. Το κακό είναι οτι λείπουν αρκετοί χαρακτήρες ενώ κάποιους ρόλους τους παίζουν άλλοι ηθοποιοί.
 

satnick

AVClub Addicted Member
6 September 2008
2,275
οο βλακεία!
αν κάτι συχαίνομαι στα έργα είναι να παίζουν ρόλο άλλων άλλοι ηθοποιοί,είτε για λόγο του ηθοποιού είτε οτιδήποτε...