Ice Age 4: Continental Drift

Ψηφίστε την ταινία:


  • Total voters
    0

airb

Super Moderator
Staff member
25 May 2008
15,120
Λιβαδειά
avclub1iceage4.jpg
avclub1iceage4.png



Mετά την επιτυχία των τριών πρώτων ταινιών η εταιρεία παραγωγής 20th Century Fox βγάζει νέο sequel που τιτλοφορείται
"Ice Age: Continental Drift" το οποίο θα δούμε και αυτό και σε τρισδιάστατη μορφή. Οι σκηνοθέτες Steve Martino και
Mike Thurmeier γνωρίζουν πολύ καλά το είδος ενώ ο δεύτερος συμμετείχε και στα προηγούμενα μέρη.


Αυτή τη φορά η ιστορία αναφέρεται στην περίοδο μετακίνησης των ηπείρων, στο τέλος της Εποχής των Παγετώνων.


Η Animation ταινία αναμένεται να κάνει πρεμιέρα στους κινηματογράφους των Η.Π.Α. στις 13 Ιουλίου 2012.



 
Last edited:

alefantos2007

Supreme Member
17 August 2007
3,646
European Union
Re: Ice Age 4: Continental Drift (2012)

μιλαμε ΑΠΙΘΑΝΟΟΟ το τραιλερ!! 3 φορες σερι το ειδα!! Καλα ρεσεις αυτος ο σκιουρος ειναι σα το..... λουμιδι!! εκαστος στο ειδος του!!! καθε τρειλερ κ καλυτερος!!! ΥΠΟΚΛΙΝΟΜΑΙΙΙΙ
 

toliskot

Supreme Member
20 February 2012
4,465
Ραφήνα
Re: Η Εποχή των Παγετώνων 4: Ο Χορός των Ηπείρων — Ice Age 4: Continental Drift (2012

Αυτά τα καρτούν έχουν και απίστευτο ήχο. Πολλά είναι και 7.1 !!
 

kostas_dr

AVClub Enthusiast
22 November 2010
1,112
City of Athens
Re: Η Εποχή των Παγετώνων 4: Ο Χορός των Ηπείρων — Ice Age 4: Continental Drift (2012

Καταπληκτικό! Απο τις ταινίες που περιμένω πως και πως.
 
8 June 2007
996
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
Απάντηση: Re: Η Εποχή των Παγετώνων 4: Ο Χορός των Ηπείρων — Ice Age 4: Continental D

Μολις γυρiσα απο την προβολη.......ΠΟΛΥ ΓΕΛΙΟ ,μια αιθουσα λιώναμε στα γελια (στα μεταγλ/να) ,παρα πολυ καλο....!!!!!
 

more peers

AVClub Fanatic
24 April 2009
20,155
Αθήνα
Re: Η Εποχή των Παγετώνων 4: Ο Χορός των Ηπείρων — Ice Age 4: Continental Drift (2012

Εμείς το είδαμε το Σάββατο 2D... πολύ καλό...

Ατάκες πολυβόλο και τα καρτουν συμπαθέστατα όπως πάντα... φυσικά ρεσιτάλ σκρατ για άλλη μια φορά.

Νομίζω με την εξαίρεση του 3ου της σειράς είναι το κορυφαίο στο είδος του τα τελευταία 10 χρόνια.
 

Aggelos M.

AVClub Fanatic
19 June 2006
10,475
Απάντηση: Η Εποχή των Παγετώνων 4: Ο Χορός των Ηπείρων — Ice Age 4: Continental Drift

Το δικο μας προγραμμα ειναι για αυτο το Σαββατο (3D)...
 

more peers

AVClub Fanatic
24 April 2009
20,155
Αθήνα
Απάντηση: Η Εποχή των Παγετώνων 4: Ο Χορός των Ηπείρων — Ice Age 4: Continental Drift

Mήπως δεν είναι και τόσο καλό για τα πιτσιρίκια σκέφτηκα Άγγελε...

Δεν ξέρω κι όλας... πάντως σε 5-6 ακόμη 3d που είδε ο δικός μου (cine+σπιτι) έβγαζε τα γυαλιά συχνά μετά το μισάωρο
Προχτες ρώτησε κιόλας.
- "Που είναι τα γυαλιά μπαμπά?"
Απάντηση
- Αυτό είναι καλύτερο δεν χρειάζεται καν γυαλιά" λολ
 

Aggelos M.

AVClub Fanatic
19 June 2006
10,475
Απάντηση: Η Εποχή των Παγετώνων 4: Ο Χορός των Ηπείρων — Ice Age 4: Continental Drift

Mήπως δεν είναι και τόσο καλό για τα πιτσιρίκια σκέφτηκα Άγγελε...

Δεν ξέρω κι όλας... πάντως σε 5-6 ακόμη 3d που είδε ο δικός μου (cine+σπιτι) έβγαζε τα γυαλιά συχνά μετά το μισάωρο
Προχτες ρώτησε κιόλας.
- "Που είναι τα γυαλιά μπαμπά?"
Απάντηση
- Αυτό είναι καλύτερο δεν χρειάζεται καν γυαλιά" λολ

Τα δικα μου εχουν δει 3-4 ταινιες με γυαλια και περιμενουν πως και πως...