Ellion X3-TR11 HD media player

vete

New member
29 July 2010
22
Γεια χαρα σε ολους Μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να παραγγειλω το εν λογω μηχανημα το περιμενω με αγωνια για να σας πω και εγω τη γνωμη μου.Ημουνα μεταξυ αυτου και του ac ryan 76120.Η επιλογη ειναι λιγο ρισκο αλλα παντα καποιος πρεπει να κανει και την αρχη.Τις επομενες μερες η γνωματευση και ελπιζω να ειναι θετικες.Καλα να περνατε ολοι και με αγορες τωρα τα Χριστουγεννα.:BDGBGDB55:
 

photo2

New member
3 January 2012
2
Γεια χαρα σε ολους Μετα απο πολυ σκεψη αποφασισα να παραγγειλω το εν λογω μηχανημα το περιμενω με αγωνια για να σας πω και εγω τη γνωμη μου.Ημουνα μεταξυ αυτου και του ac ryan 76120.Η επιλογη ειναι λιγο ρισκο αλλα παντα καποιος πρεπει να κανει και την αρχη.Τις επομενες μερες η γνωματευση και ελπιζω να ειναι θετικες.Καλα να περνατε ολοι και με αγορες τωρα τα Χριστουγεννα.:BDGBGDB55:
Επειδή σκέφτομαι να το παραγγείλω και εγώ μήπως θα μπορούσες να μου πεις τις εμπειρίες σου?
 

plin

Established Member
26 June 2006
272
Αν υπάρχει κάποιος φίλος που έχει πάρει το εν λόγω μηχάνημα που είναι συνδυασμός multimedia player και ψηφιακού δέκτη (με διπλό tuner μάλιστα), παρακαλώ ας μας παραθέσει τις εμπειρίες του. Ευχαριστούμε!
 

drspiros

AVClub Addicted Member
Παιδιά, έχω το συγκεκριμένο μηχάνημα (για την ακρίβεια το TR21) και όταν βλέπω μια ταινία με εξωτερικούς υπότιτλους, παρότι έχω επιλέξει λευκό χρώμα, αυτοί εμφανίζονται γκρι. Υπάρχει κάποια ρύθμιση στη root του μηχανήματος που μπορώ να κάνω ώστε οι υπότιτλοι να αποδίδονται λευκοί;