Turbo-X HD 1000

sakis.kom

Supreme Member
3 August 2006
3,643
Athens - Greece
Απάντηση: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Πήρε φίλος έναν 1000. Δεν ξέρω αν είναι ο HD ή ο SD.
Δεν τον ενδιαφέρουν οι εγγραφές και η αναπαραγωγή αρχείων βίντεο.
Είναι ευχαριστημένος και με την ταχύτητα του δέκτη και με την ποιότητα εικόνας.
Παραπάνω δεν ξέρω να σου πω.

Φιλικά... Σάκης!
 

George-

Senior Member
17 January 2010
317
Πασαλιμάνι
Re: Απάντηση: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Πήρε φίλος έναν 1000. Δεν ξέρω αν είναι ο HD ή ο SD.
Δεν τον ενδιαφέρουν οι εγγραφές και η αναπαραγωγή αρχείων βίντεο.
Είναι ευχαριστημένος και με την ταχύτητα του δέκτη και με την ποιότητα εικόνας.
Παραπάνω δεν ξέρω να σου πω.

Φιλικά... Σάκης!

Ευχαριστώ "Σάκης", έχω ήδη το μοντέλο sd, αλλά δεν έχω διαβάσει κανένα σχόλιο για τον hd (media player δυνατότητες):music-smiley-005:
 

Sotos183

New member
25 December 2009
47
Αθήνα, Χανιά
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Μόλις σήμερα πήρα και εγώ τον HD 1000. Όμως δεν έχω πολυασχοληθεί μαζί του ακόμα.

Ξέρετε εάν ο SD 1000 μπορεί να αναπαράγει βίντεο από usb ή μόνο mp3 και φωτογραφίες;
 

blizard

Banned
11 March 2007
1,001
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Εχει καλό Time shift και recording κατά το περιοδικό Hitech αν μπορείς να μας το επιβεβαιώσεις ... fat32 , με usb μπροστά, ενώ θέλει λίγο ρύθμιση η εικόνα του για να δείξει σωστά.
Επίσης είναι πιστοποιημένο από digea (αν και δεν νομίζω να έχει καμία σημασία αυτό) , εγώ πιθανότατα να το προτιμήσω αν δεν δω κάτι καλύτερο αύριο.

Κανένα από τα 2 μοντέλα (sd-hd) δεν έχουν δυνατότητες media center.
 

billpan

Established Member
3 October 2009
196
αθηνα
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Επειδη το χαιτεκ τον θαβει λιγο στην εικονα(καμενα λευκα,αχνα χρωματα),μπορει να μας πει καποιος φιλος που τον εχει αν ειναι οντως ετσι?Μου κανει εντυπωση που ο ηχος στο δικο του τεστ δεν εδωσε καν βαθμολογια εικονας στους δεκτες λεγοντας οτι δεν υπαρχουν διαφορες!
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,868
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Επειδη το χαιτεκ τον θαβει λιγο στην εικονα(καμενα λευκα,αχνα χρωματα),μπορει να μας πει καποιος φιλος που τον εχει αν ειναι οντως ετσι?Μου κανει εντυπωση που ο ηχος στο δικο του τεστ δεν εδωσε καν βαθμολογια εικονας στους δεκτες λεγοντας οτι δεν υπαρχουν διαφορες!

Εγώ τον έβαλα στο εξοχικό μας, στο Ξυλόκαστρο, σε 32''άρα με HDMI και η εικόνα του ήταν απλά απίστευτη.
Εντάξει δεν είχα ξαναδεί ψηφιακή εκπομπή αλλά αυτά περί αχνών χρωμάτων και καμμένων λευκών μου φαίνονται υπερβολικά !!
Το επομενο ΣΚ που θα κατέβω πάλι,θα δοκιμάσω τις δυνατότητές του ως pvr..
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Re: Απάντηση: Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Εγώ τον έβαλα στο εξοχικό μας, στο Ξυλόκαστρο, σε 32''άρα με HDMI και η εικόνα του ήταν απλά απίστευτη.
Εντάξει δεν είχα ξαναδεί ψηφιακή εκπομπή αλλά αυτά περί αχνών χρωμάτων και καμμένων λευκών μου φαίνονται υπερβολικά !!
Το επομενο ΣΚ που θα κατέβω πάλι,θα δοκιμάσω τις δυνατότητές του ως pvr..

Να σε δω να κάνεις παρουσίαση μηχανήματος του διαβόλου και τίποτα άλλο δεν θέλω !!!!!!!!!! :D

Δεν κάνω πλάκα, καλό θα είναι να ρίξεις μια αναφορά προς βοήθεια των παιδιών που ψάχνονται...
 

Δημήτρης Ιωάννου

Moderator
Staff member
18 June 2006
15,868
Αθήνα-Κέντρο
Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Να σε δω να κάνεις παρουσίαση μηχανήματος του διαβόλου και τίποτα άλλο δεν θέλω !!!!!!!!!! :D

Δεν κάνω πλάκα, καλό θα είναι να ρίξεις μια αναφορά προς βοήθεια των παιδιών που ψάχνονται...

Εμ για αυτό μιλάνε για "μικρόβιο".
Εδώ μέσα στο φόρουμ όλοι κολλάμε και από κάποιο.!!:Banane0:

Το θέμα είναι οτι δεν χρειάστηκε να κάνω καμμία ρύθμιση στην εικόνα της τηλεόρασης ,όπως "μυστηριωδώς " αναφέρει το Hi-Tech.
Η εικόνα ήταν κρύσταλλο από μόνη της.
Και εξοργίζομαι όταν βλέπω τέτοια παραπλανητικά-κατ εμέ πάντα-τεστ και άρθρα ,που μόνο να αποπροσανατολίζουν μπορούν τον κόσμο (ή να τον προσανατολίζουν προς συγκεκριμμένες "οδούς" και ο νοών νοήτω).

Νεότερα σύντομα...
 

blizard

Banned
11 March 2007
1,001
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Και εξοργίζομαι όταν βλέπω τέτοια παραπλανητικά-κατ εμέ πάντα-τεστ και άρθρα ,που μόνο να αποπροσανατολίζουν μπορούν τον κόσμο (ή να τον προσανατολίζουν προς συγκεκριμμένες "οδούς" και ο νοών νοήτω).
Δεν πρέπει να κατηγορούμε επειδή μας ήρθε χωρίς να έχουμε στοιχεία, αν διάβαζες και το review θα καταλαβαινες 100% ότι δεν είχε κανένα σκοπό να υποτιμήσει το συγκεκριμένο και έκανε πολύ καλή δουλειά.
(πχ έκανε μεγάλη αναφορά για το time-shift , και ότι είναι το καλύτερο από όλα όσα δοκίμασε... feature που δεν αναφέρει καν το πλαίσιο, ενώ εγώ που είχα ανοίξει τοπικ για το θέμα και έψαξα καλά, πριν το hitech δεν είχα καν ιδέα για το δέκτη)

Συγκράτησε την οργή σου γιατί στο 99% των post που υπάρχουν σε αυτό το forum πχ μπορούμε να δούμε ανάλογα πράγματα με αυτή την νοοτροπία.
 
Last edited:

Φίλιππος Φ.

Supreme Member
12 February 2007
3,910
Αθήνα
Re: Απάντηση: Re: Απάντηση: Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Δεν πρέπει να κατηγορούμε επειδή μας ήρθε χωρίς να έχουμε στοιχεία, αν διάβαζες και το review θα καταλαβαινες 100% ότι δεν είχε κανένα σκοπό να υποτιμήσει το συγκεκριμένο και έκανε πολύ καλή δουλειά.
(πχ έκανε μεγάλη αναφορά για το time-shift , και ότι είναι το καλύτερο από όλα όσα δοκίμασε... feature που δεν αναφέρει καν το πλαίσιο, ενώ εγώ που είχα ανοίξει τοπικ για το θέμα και έψαξα καλά, πριν το hitech δεν είχα καν ιδέα για το δέκτη)

Συγκράτησε την οργή σου γιατί στο 99% των post που υπάρχουν σε αυτό το forum πχ μπορούμε να δούμε ανάλογα πράγματα με αυτή την νοοτροπία.

Φίλε blizard, ο Δημήτρης παρέθεσε στοιχεία ! Και μάλιστα τα καλύτερα : τα μάτια του !
Έπειτα, θεωρώ οτι για να αναφερθεί με λεπτομέρεια στα αποτελέσματα του test, ΜΑΛΛΟΝ το έχει ήδη διαβάσει. Αν πρόσεξες δε, ο Δημήτρης ΔΕΝ σχολίασε το timeshift αλλά το τί έγραφε το test αναφορικά με την εικόνα του συγκεκριμένου δέκτη.

Θα σε παρακαλέσω να είσαι πολύ προσεκτικός στο μέλλον όταν στρέφεσαι εναντίον των συνφορουμιτών σου (και αναφέρομαι στο υπερτονισμένο απο εμένα κομμάτι του κειμένου σου).
Αν θέλεις να παραμείνεις στο χώρο, θα πρέπει η παρουσία σου να συμβάλλει και όχι να αποτρέπει...

Φίλιππος
 

blizard

Banned
11 March 2007
1,001
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Το οτι γράφει πως η φωτεινότητα βγαίνει λάθος , ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΟ για εσκεμμένη "συκοφαντία" προς τον δέκτη, και ότι σπρώχνει σε άλλα προϊόντα.
Αν το είχαμε έτσι χύμα, υπάρχουν στοιχεία για όλους μας και για 100 φορές χειρότερα.

Αντίθετα μάλιστα όποιος διαβάσει είναι προφανές ότι ΔΕΝ το κάνει.
(όχι μόνο λόγο αυτού που ανέφερα πριν, που 100% δεν θα το έκανε αν ήθελε να υποβιβάσει το δέκτη αλλά και από άλλα πολλά)

Επειδή μπορούμε να πούμε ότι γουστάρουμε για το περιοδικό δεν σημαίνει ότι πρέπει να περνάει έτσι χωρίς υπεράσπιση καταρχήν ... κυρίως όταν δεν είναι εδώ να απαντήσει.

Και επιπλέον καλό είναι να δείχνουμε προσοχή, όταν απαγορεύουμε να αναφερθούν ανάλογα πιθανά επιπόλαια "στοιχεία-συμπεράσματα" για τους εαυτούς μας είναι άκομψο να μην προσέχουμε όταν αφορούν άλλους.
 
Last edited:

Φίλιππος Φ.

Supreme Member
12 February 2007
3,910
Αθήνα
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Το οτι γράφει πως η φωτεινότητα βγαίνει λάθος , ΔΕΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΣΤΟΙΧΕΙΟ για εσκεμμένη "συκοφαντία" προς τον δέκτη, και ότι σπρώχνει σε άλλα προϊόντα.
Αν το είχαμε έτσι χύμα, υπάρχουν στοιχεία για όλους μας και για 100 φορές χειρότερα.

Αντίθετα μάλιστα όποιος διαβάσει είναι προφανές ότι ΔΕΝ το κάνει.
(όχι μόνο λόγο αυτού που ανέφερα πριν, που 100% δεν θα το έκανε αν ήθελε να υποβιβάσει το δέκτη αλλά και από άλλα πολλά)

Επειδή μπορούμε να πούμε ότι γουστάρουμε για το περιοδικό δεν σημαίνει ότι πρέπει να περνάει έτσι χωρίς υπεράσπιση καταρχήν ... κυρίως όταν δεν είναι εδώ να απαντήσει.

Και επιπλέον καλό είναι να δείχνουμε προσοχή, όταν απαγορεύουμε να αναφερθούν ανάλογα πιθανά επιπόλαια "στοιχεία-συμπεράσματα" για τους εαυτούς μας είναι άκομψο να μην προσέχουμε όταν αφορούν άλλους.

Μου φαίνεται οτι έχεις παρεξηγήσει κάποια πράγματα ...

Θα τα εξηγήσω λοιπόν γιο τελευταία φορά. Την επόμενη δεν θα επανέλθω για να το συζητήσω αλλά για άλλο λόγο....

1. Αυτό που γράφει το περιοδικό είναι αρνητικό (τουλάχιστον στα μάτια του Δημήτρη που είναι ΚΑΤΟΧΟΣ του δέκτη) και ασφαλέστατα θα επηρρεάσει αρνητικά την πιθανή αγορά όσων διάβασαν το test και μόνο !

2. Αν έχεις τα οποιαδήποτε στοιχεία στην κατηγορία των Δορυφορικών που αποδεικνύουν προσπάθεια εσκεμέννης παραπλάνησης των συνφορουμιτών υπέρ ή κατά οιουδήποτε προϊόντος ΚΑΙ ΕΜΕΙΝΑΝ ΑΤΙΜΩΡΗΤΑ, σε προκαλώ να τα φέρεις ΑΜΕΣΩΣ στο φώς ! Οσοι διαχειρίστηκαν την κατηγορία είναι ανθρωποι ακέραιας ηθικής και δεν μπορείς να τους σπιλώνεις έτσι !

3. Οι πόρτες του forum ήταν, είναι και θα παραμείνουν ανοικτές όχι μόνο για το εν λόγω έντυπο αλλά και για οποιοδήποτε άλλο σχετικό με το χώρο. Στο είπα και χτές : Αν θέλουν να έχουν παρουσία στο forum μας και να αναρτούν τα Δελτία Τύπου τους, εδω είμαστε να το συζητήσουμε !

4. Αν το περιοδικό σε έχει χρίσει υπερασπιστή του, δεν έχεις παρα να το αποδείξεις προσκομίζοντας τα σχετικά έγγραφα.

5. Σε παρακαλώ πολύ να δώσεις λεπτομέρειες αναφορικά με την υπερτονισμένη απο μένα τελευταία παράγραφο του κειμένου σου.

6. Σου εφιστώ την προσοχή στην συμπεριφορά σου, για τελευταία φορά.
 

blizard

Banned
11 March 2007
1,001
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

1. Αυτό που γράφει το περιοδικό είναι αρνητικό (τουλάχιστον στα μάτια του Δημήτρη που είναι ΚΑΤΟΧΟΣ του δέκτη) και ασφαλέστατα θα επηρρεάσει αρνητικά την πιθανή αγορά όσων διάβασαν το test και μόνο !
Αυτό θα επηρεάσει αρνητικά, άλλα κάποια άλλα θα επιρεάσουν θετικά ... μάλιστα δεν θα τα έλεγε ποτέ αν είχε σκοπό να του κάνει ζημιά.
Έκανε και λάθη υπέρ του δέκτη ,από άγνοια πιθανότατα ... πχ είπε ότι είναι ο φτηνότερος με time shift της αγοράς (είχα βρει εύκολα φτηνότερους), και ο μόνος που δεν κολλάει όταν βλέπεις άλλο κανάλι.

2. Αν έχεις τα οποιαδήποτε στοιχεία στην κατηγορία των Δορυφορικών που αποδεικνύουν προσπάθεια εσκεμέννης παραπλάνησης των συνφορουμιτών
Αποδείξεις εσκεμμένης παραπληροφόρησης όχι ... λάθη σαν αυτό του reviewer χιλιάδες όμως και αποδεδειγμένα 100%.
Σε καμία περίπτωση δεν μου επιτρέπετε να αντιδράσω όπως ο προηγούμενος , και φυσικά δεν θα είχα ούτε υπεράσπιση από κανένα σας.

3. Οι πόρτες του forum ήταν, είναι και θα παραμείνουν ανοικτές όχι μόνο για το εν λόγω έντυπο αλλά και για οποιοδήποτε άλλο σχετικό με το χώρο. Στο είπα και χτές : Αν θέλουν να έχουν παρουσία στο forum μας και να αναρτούν τα Δελτία Τύπου τους, εδω είμαστε να το συζητήσουμε !
4. Αν το περιοδικό σε έχει χρίσει υπερασπιστή του, δεν έχεις παρα να το αποδείξεις προσκομίζοντας τα σχετικά έγγραφα.
Εμένα δεν μου αρέσουν αυτά... φέρε μας ΔΤ και σου ανοίγουμε τοπικ, θέμα κλπ κλπ ... δεν μας φέρνεις και δεν λέμε τίποτα. Βέβαια δικό σας θέμα είναι και δεν μου πέφτει λόγος .
Πάντως γενικά μου αρέσει να υπερασπίζομαι όποιον νομίζω ότι τον αδικούν παράφορα, και να ελπίζω ότι κάποιος θα το κάνει και για εμένα όταν βρεθώ σε ανάλογη θέση.

5. Σε παρακαλώ πολύ να δώσεις λεπτομέρειες αναφορικά με την υπερτονισμένη απο μένα τελευταία παράγραφο του κειμένου σου.
Τι άλλο να πω ... ότι δεν θές να σου κάνουν , μην το κάνεις στον άλλον.
Οτι απαγορεύεις να σου κάνουν μην επιτρέπεις να το κάνουν στον άλλο.

6. Σου εφιστώ την προσοχή στην συμπεριφορά σου, για τελευταία φορά.
Προσέχω όσο περισσότερο γίνεται να μην προσβάλω κανένα που δεν πρέπει, και ταυτόχρονα να κάνω το σωστό ... δεν έχω πολλά περιθώρια ακόμα
 
Last edited:

billpan

Established Member
3 October 2009
196
αθηνα
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Δε νομιζω οτι προκειται για εσκεμενη συκοφαντια εκ μερους του περιοδικου,αλλα επειδη εχω καει στο παρελθον απο προτασεις του χαιτεκ,θα πιστεψω τον δημητρη!Αν μπορεις blizard,δες και το τεστ του ηχου του απριλιου..
 

Φίλιππος Φ.

Supreme Member
12 February 2007
3,910
Αθήνα
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Αυτό θα επηρεάσει αρνητικά, άλλα κάποια άλλα θα επιρεάσουν θετικά ... μάλιστα δεν θα τα έλεγε ποτέ αν είχε σκοπό να του κάνει ζημιά.
Έκανε και λάθη υπέρ του δέκτη ,από άγνοια ίσως ...

Αν όντως έχουν άγνοια, τότε είναι επικίνδυνοι ! Επιπλέον πώς μπορεί κανείς να τους εμπιστευτεί ? Επίσης, γιατί δεν παραδέχεσαι οτι δεν έχεις ιδέα ποιός είναι ο σκοπός του συγκεκριμένου εντύπου ?

Αποδείξεις εσκεμμένης παραπληροφόρησης όχι ... λάθη σαν αυτό του reviewer χιλιάδες όμως και αποδεδειγμένα 100%.
Σε καμία περίπτωση δεν μου επιτρέπετε να αντιδράσω όπως ο προηγούμενος , και φυσικά δεν θα είχα ούτε υπεράσπιση από κανένα.

Errare humanum est, sed perseverare diabolicum (Σενέκας ο νεώτερος).
Το να κάνεις λάθος είναι ανθρώπινο... το να επιμένεις στο λάθος όμως είναι του διαβόλου. Αφού λοιπόν ΔΕΝ έχεις αποδείξεις ότι κάποιος ενήργησε εσκεμμένα, φιλική συμβουλή κράτησε τα χέρια σου μακριά από το πληκτρολόγιο όταν σου έρχεται να γράψεις κάτι που μέμφεται ανθρώπους. Την επόμενη φορά που έστω και θα υπαινιχθείς κάτι τέτοιο, θα κάνεις τουλάχιστον ενα μήνα να μας ξαναδείς. Αυτό για να είμαστε αγαπημένοι. Και δεν ισχύει μόνο για σένα αλλά και για οποιονδήποτε άλλο !

Εμένα δεν μου αρέσουν αυτά... φέρε μας ΔΤ και σου ανοίγουμε τοπικ, θέμα κλπ κλπ ... δεν μας φέρνεις και δεν λέμε τίποτα. Βέβαια δικό σας είναι και δεν μου πέφτει λόγος.

Δε σου πέφτει λόγος μεν, το σχολιάζεις όμως δε !!! Σημειωτέον, αν δεν σου αρέσει, μην μας παρακολουθείς. Με το ζόρι δεν κρατάμε κανένα, όσοι συμμετέχουν, το κάνουν γιατί τους ευχαριστεί.

Πάντως θα υπερασπιστώ όποιον νομίζω ότι τον αδικούν παράφορα, αν δεν τον κάνω πιθανόν κανείς δεν θα υπερασπιστεί και εμένα όταν βρεθώ σε ανάλογη θέση.

Μα είσαι ήδη σε άσχημη θέση ! Δεν αναρωτήθηκες γιατί ΔΕΝ σε υπερασπίζεται κανείς ? Μα πώς να σε υπερασπιστεί με αυτά που γράφεις ? Οποιος αδικείται κατάφορα δεν έχει παρα να διαμαρτυρηθεί στη Διαχείριση. Εσύ πάντως - και τουλάχιστον στην κατηγορία που συντονίζω - αν το κάνεις απρόσκλητα θα αργήσεις πολύ να το ξανακάνεις ...

Τι άλλο να πω ... ότι δεν θές να σου κάνουν, μην το κάνεις στον άλλον.
Οτι απαγορεύεις να σου κάνουν μην επιτρέπεις να το κάνουν στον άλλο.
Αν έχεις να κάνεις προτάσεις περι συντονισμού της κατηγορίας, υπάρχει κατηγορία στο forum να καταγράψεις τις επιθυμίες σου.
Οσο θα σέβεσαι τους κανόνες του χώρου που φιλοξενεί τα γραπτά σου, όλα θα είναι μια χαρά και σου δίνω το λόγο μου γι αυτό.

Προσέχω όσο περισσότερο γίνεται να μην προσβάλω κανένα που δεν πρέπει, και ταυτόχρονα να κάνω το σωστό ... δεν έχω πολλά περιθώρια ακόμα
Μάλλον δεν έχεις καταλάβει το βασικότερο : δεν έχεις ΚΑΝΕΝΑ περιθώριο ακόμα. Αν λοιπόν παραμείνεις το ίδιο απρόσεκτος, όπως καταλαβαίνεις, η οδός που θα ακολουθηθεί θα είναι μία και μοναδική....

Αυτό το τελευταίο ΔΕΝ είναι φιλική συμβουλή, αλλά προειδοποίηση
.-
 
Last edited:

nikos26

Established Member
25 April 2010
219
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

offtopic:

Εμένα δεν μου αρέσουν αυτά... φέρε μας ΔΤ και σου ανοίγουμε τοπικ, θέμα κλπ κλπ ... δεν μας φέρνεις και δεν λέμε τίποτα. Βέβαια δικό σας θέμα είναι κ

Μπορεί τα διαφημιστικά ΔΤ να μην είναι δωρεάν.Αν και δεν το ξέρω κάτι τέτοιο φαντάζομαι.Πάνω τρέχουν κάποια banner άλλων περιοδικών που πληρώνουν για να τα έχουν.Αν άνοιγε κάποιος ένα post με δελτίο τύπου που διαφημίζει το περιοδικό θα έκανε δωρεάν διαφήμιση.Μπορεί να έχω και λάθος.
 

AFam

AVClub Fanatic
11 September 2006
26,961
Re: Turbo-X HD 1000 Επίγειος Ψηφιακός Δέκτης

Όποιο περιοδικό του χώρου είναι καλοδεχούμενο να μας στείλει Δελτίου τύπου.

Κανένας mod δεν έχει αρνηθεί να ανεβάσει Δελτίου τύπου από περιοδικά του χώρου.

Και εμείς άνετα θα μπορούσαμε να ανοίξουμε νήματα με διάφορα από περιοδικά ή κανάλια αλλά δεν το κάνουμε, όταν θέλουμε να ενημερώσουμε απλά γράφουμε την είδηση και βάζουμε το λινκ.

Τόσο απλό είναι....