EGREAT ξαναχτυπά με το Μ34Α !!!

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

DimAsi

Supreme Member
25 July 2007
5,800
Αττικό βουνό
EGREAT is surely one of the most famous actor of the NMT players.After the EG-M31, the EG-M32, EG-M33, here is the EG-M34A , the new HD media player form EGREAT.
Technically, it is the same as the previous ones ( HDMI1.3, plays SD and HD video files as MKV/H.264 , WMV, Divx/Xvid … ) displays up to 1080P ( full HD ), chipset sigma design 8635.Play local media files ( SMB, NFS, upnp ) and still has a bittorent client.
So, what is new ? The size and the price.
The new shape of this device will please some because it is smaller than the previous models.The price will also please a lot of persons who did not purchase a NMT yet because of price, the retail price still not available.
Smaller means also less place inside sot it is not possible to insert a hard disk inside but an external hard drive or USB key can be plug to the USB connectors.
 

parist

Senior Member
18 July 2007
363
Δηλαδή βγάλανε μια συσκευή ικανή να "χτυπήσει" το wd στην τιμή
 

DimAsi

Supreme Member
25 July 2007
5,800
Αττικό βουνό
Εμένα πάντως με φρέναρε γιατί ήμουν μεταξύ καλαμποκιού και του Ε32 αλλά αν βγει σε καλή τιμή αυτό το χτύπησα:ernaehrung004:
 

parist

Senior Member
18 July 2007
363
Re: Απάντηση: EGREAT ξαναχτυπά με το Μ34Α !!!

Εμένα πάντως με φρέναρε γιατί ήμουν μεταξύ καλαμποκιού και του Ε32 αλλά αν βγει σε καλή τιμή αυτό το χτύπησα:ernaehrung004:

Και τα δύο μηχανήματα που αναφέρεις δεν έχουν καμιά σχέση με αυτό που συζητάμε εδώ, σαν χαρακτηριστικά πάντα
 

DimAsi

Supreme Member
25 July 2007
5,800
Αττικό βουνό
Απάντηση: Re: Απάντηση: EGREAT ξαναχτυπά με το Μ34Α !!!

Και τα δύο μηχανήματα που αναφέρεις δεν έχουν καμιά σχέση με αυτό που συζητάμε εδώ, σαν χαρακτηριστικά πάντα

Τι δεν εχουν σχεση αφου το 34 είναι μικρογραφία του 32 απλά δεν παίρνει αυτά που λεει (εσωτερικο σκληρό κτλ)
 

mpidis

New member
23 February 2009
73
Αμα βγει σε μια προσιτη τιμη θα το τσιμπησω και γω χωρις δευτερη σκεψη.
 

ertert

Established Member
11 June 2008
248
Αμα βγει σε μια προσιτη τιμη θα το τσιμπησω και γω χωρις δευτερη σκεψη.
γυρω στα 150$ εχει βγει δεν ξερω αν συμφερει αρκετα:BDBDG54:
 

gdaskal

AVClub Enthusiast
20 June 2006
1,099
επειδη δεν εχω παρακολουθησει το 'ιστορικό' των egreat, ελληνικους υπότιτλους σε avi παιζει;
 

pontios

Μέλος Σωματείου
17 June 2006
6,692
Clermont-Ferrand, France
Απάντηση: Re: EGREAT ξαναχτυπά με το Μ34Α !!!

επειδη δεν εχω παρακολουθησει το 'ιστορικό' των egreat, ελληνικους υπότιτλους σε avi παιζει;

Το συγκεκριμένο λέει ότι έχει και Ελληνικό μενού.