Philips HTS-3357-HDMI Out-Digital Coaxial In (Low Budget HTS)

avkiller

New member
20 September 2007
32
HELLAS - Athens
Φίλοι μου ψάχνω να αντικαταστήσω το DVDPlayer μου με ένα Low Budget Home Theater System το οποίο όμως απαραίτητη προϋπόθεση είναι να διαθέτει HDMI Out με Upscale και ψηφιακή είσοδο ήχου για σύνδεση με ένα Media Center PC που έχω ήδη.

Έχω καταλήξει στο παρακάτω:

hts3357kr4.jpg


Philips HTS 3357/12
http://www.consumer.philips.com/con.../_productid_HTS3357_12_GR_CONSUMER/HTS3357-12

Τεχνικές προδιαγραφές
Εικόνα/Οθόνη:Μετατροπέας D/A12 bit, 108 MHz Βελτίωση εικόναςΥψηλής ευκρίνειας (720p, 1080i) , Προοδευτική σάρωση
Ήχος
Συνολική ισχύς εξόδου:600 W Ισχύς (RMS)4x75W, 2x150W
Μετατροπέας: D/A24 bit, 192 kHz Συχνότητα απόκρισης150-18000 Hz
Λόγος σήματος προς θόρυβο: >65 dB
Σύστημα ήχου: Dolby Digital , Dolby Prologic II , DTS , Στερεοφωνικό Ενίσχυση ήχου
Ψηφιακός ενισχυτής: Τάξης "D" , Νυκτερινή λειτουργία Ρυθμίσεις ισοσταθμιστήςΔράση , Κινούμενα σχέδια , Κλασική , Συναυλία , Δράμα , Παιχνίδι , Τζαζ , Λάουντζ , MTV , Ειδήσεις , Πάρτι , RnB , Ροκ , Σπορ
Αναπαραγωγή βίντεο
Φορμά συμπίεσης:MPEG1 , MPEG2 , Divx 3.11 , DivX 4.x , DivX 5.x , DivX 6.0 , DivX Ultra
Μέσα αναπαραγωγής
Εικόνα: DVD , DVD+R/+RW , DVD-R/-RW , Video CD/SVCD , CD-R/CD-RW
Σύστημα αναπαραγωγής δίσκων βίντεο: NTSC , PAL
Φορμά συμπίεσης: MP3 , WMA
Μέσα αναπαραγωγής: Αudio CD , DVD+R/+RW , DVD-R/-RW , CD-R/RW Ρυθμός bit MP332-256 kbps και VBR

Πέιτε μου γνώμες και αν υπάρχει κανας κάτοχος θα βοηθούσε ιδιαίτερα αν μου έλεγε πόσα μέτρα είναι το καλώδιο των πίσω ηχείων.

Thanks & Χρόνια Πολλά σε Όλους... -bye-
 
Last edited:

osprio

New member
2 September 2008
4
Μετά από πολύ καιρό.
Το καλώδιο των πίσω ηχείων είναι αρκετά μακρύ τουλάχιστον 8 μέτρα.