Αποριες για media player

  • Αγαπητοί φίλοι και φίλες.

    Με ιδιαίτερη χαρά σας προσκαλούμε στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του AVClub στη Θεσσαλονίκη για το 2024 την Κυριακή 07 Απριλίου και ώρα 14.00

    Δηλώστε τη συμμετοχή σας εδώ, θα χαρούμε πολύ να σας γνωρίσουμε από κοντά.

takis1964

Senior Member
8 October 2007
587
Εχω εναν onkyo 876 ο οποιος δεν υποστηριζει 3d απο blueray!
Δοκιμαζοντας ομως αρχειο mkv απο τον player του lg blueray μου διαπιστωσα οτι επαιζε κανονικα σε 3d μεσω του ενισχυτη! Η απορια μου ειναι πρωτον γιατι συμβαινει αυτο και δευτερον αν αγοραζοντας εναν εξωτερικο player στην περιπτωση μου xtreamer sidewinder 3 θα συνεχισω να βλεπω 3d !
 

takis1964

Senior Member
8 October 2007
587
Εχω εναν onkyo 876 ο οποιος δεν υποστηριζει 3d απο blueray!
Δοκιμαζοντας ομως αρχειο mkv απο τον player του lg blueray μου διαπιστωσα οτι επαιζε κανονικα σε 3d μεσω του ενισχυτη! Η απορια μου ειναι πρωτον γιατι συμβαινει αυτο και δευτερον αν αγοραζοντας εναν εξωτερικο player στην περιπτωση μου xtreamer sidewinder 3 θα συνεχισω να βλεπω 3d !
 

lord

AVClub Enthusiast
18 November 2010
1,219
ξανθη
Επειδη αναφερθηκες σε xtreamer και συγκεκριμενα σε μηχανακι που οι κατοχοι ακομη βριζουν θα σου προτεινα να το ξανασκεφτεις και να συμβουλευτεις καποιους απο τους κατοχους πριν μετανιωσεις για τα λεφτα που θα πεταξεις...
 

takis1964

Senior Member
8 October 2007
587
Αυτο που λες κυκλοφορει στα φορουμ,απο την αλλη εψαξα και δεν βρηκα καποιο νημα για προβλημα,μονο κατι που αφορουσε το τζουκμποξ,για το οποιο δεν με ενδιαφερει καθοτι βλεπω ταινιες κ τις σβηνω μετα! Εξαλλου αν θες πλαυερ 3d με υποστηριξη dts ma 7.1 κλπ σε μεταχειρισμενο δεν εχεις και πολλες επιλογες!
 

takis1964

Senior Member
8 October 2007
587
Μαλλον με βλεπω για το med600 3d καινουργιο μιας και βλεπω οτι το εχουν παρει αρκετοι κ εχει κ καλη υποστηριξη!