Νέα τηλεόραση με πλάτος το πολύ 95 εκ.

Milosss1989

New member
26 November 2013
95
Piraeus Greece
Καλημέρα σε ολους και καλές γιορτές να εχουμε !

Ασχολουμαι αρκετα χρονια με τον ηχο και την εικονα αλλα εδω στο site ειμαι νέος. Πρωτα θα ηθελα να ευχαριστησω ολους εσας που ξοδευετε χρονο απο την εργασια σας με σκοπο να ενημερωνετε τον καθενα μας σχετικα με τα νεα προιντα .Αυτη την περιοδο λοιπον σκεφτομαι την αγορα μιας νεας τηλεορασης και θα ηθελα τα φωτα σας .Για να μην χαθουμε λεω απο τωρα οτι το max πλατους που εχω ειναι 95 ποντους. οι ιντσες που με ενδιαφερουν ειναι 40 και 42 .Αποσταση θεασης 2,3 μετρα . Λοιπον μετα απο ψαξιμο εχω μενει σε 3 μοντελα τα οποια εχουν πανω κατω την ιδια τιμη .Αυτα ειναι η Samsung 40F6400 h |Sharp lc39752ev kai h sony 42 kdl w650-1 aB. Δυστυχως δεν μπορω να δω καμια lg που προτιμουσα πιο πολυ απο ολες γιατι στις 42 ιντες μου πεφτει μεγαλη 96 + ποντους .θα ηθελα λοιπον να μου πειτε ποια πιστευετε οτι ειναι καλυτερη απο τις παραπανω τοσο σαν εικονα οσο και σαν media player kai smart καθως και dlna με το κινητο μου το οποιο ειναι το galaxy s3 .Τωρα το 3δ δεν με πολυ νοιαζει αν το εχει καλος .Μαξιμουμ budget 600 euro. Σημειωση ειμαι πρωην κατοχοσ smart samsung 32 .ολα καλα πλην της εικονας που για τα δικα μου ματια ειναι πολυ εκτυφλωτικη .

Σας ευχαριστω εκ των προτερων
Με εκτιμηση .
 

billias07

New member
21 November 2013
11
Re: Samsung UE F6400 : Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια

Σαν τηλεόραση και μόνο εγώ λέω sharp. Από αξιοπιστία και μονο. Για τα υπολοιπα υπάρχουν άλλοι πιο γνωστες από εμένα. Θα επερνα και εγω sharp αλλά έχω περιορισμο χώρου και αναγκάστικα κοιτάω την 32f6400
 

Michalis3

Supreme Member
25 February 2011
8,020
Να κλεψεις 10 εκατοστά από κάπου γίνεται ή θα μπει σε εσοχή επίπλου ? Η F6400 είναι καλή λύση πάντως, αν και με την απόσταση θέασής σου θα έπρεπε να κοιτάς για μεγαλύτερη.
 

Milosss1989

New member
26 November 2013
95
Piraeus Greece
Σε ευχαριστω πολυ
Bγαινει παραπανω απο το budget μου η συγκεκριμρνη αν και ειναι πολυ καλη απο οτι ειδα .Τωρα απο τις υπολοιπες προτεινεις Sony λοιπον. Εκει θα κατεληγα και εγω αν ηξερα τι γινεται και με το smart κομματι της ???