SONY KDL 55W805A

Tilemachos9

New member
13 October 2013
1
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!! Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ SAMSUNG 40 ΟΠΟΥ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 55¨ Η ΘΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ;; Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 50' KAI ΣΑΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ SONY KDL 55W805A. ΘΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΕΣ , ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΛΙΓΟ PLAYSTATION ΚΑΙ 3D ΤΑΙΝΙΕΣ.
 

spartan27gr

AVClub Enthusiast
17 January 2009
1,049
Re: Sony 42W805: Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ. ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ. Η ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ 3 ΜΕΤΡΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΜΙΑ SAMSUNG 40 ΟΠΟΥ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ. ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ 55¨ Η ΘΑ ΜΕ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΤΟ ΜΕΓΕΘΟΣ;; Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΠΙΛΟΓΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 50' KAI ΣΑΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΣΚΕΠΤΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΗΝ SONY KDL 55W805A. ΘΑ ΤΗΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΚΥΡΙΩΣ ΓΙΑ ΤΑΙΝΙΕΣ , ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ, ΛΙΓΟ PLAYSTATION ΚΑΙ 3D ΤΑΙΝΙΕΣ.

Πηγαινε με την μια στην 55αρα!!μιας και επιλογη μοντελου στα 50 η σονυ δεν εχει(απο τα 47 που ειναι η δικη μου,μετα παει αυτοματος στα 55) παρεπιπτοντως!!εχω γραψει τις εντυπωσεις μου πιο πανω για την τηλεοραση.
 

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
Για θέαση 1080p και 3D από τα 3 μέτρα θα μπορούσες άνετα να πας σε 60-65". Για τηλεοπτικό σήμα είναι απλά οκ (τα Ελληνικά κανάλια δεν είναι και ότι καλύτερο σαν ποιότητα εικόνας).

Το νήμα κατόχων της συγκεκριμένης (και της 807 που είναι ίδια αλλά με ασημένιο πλαίσιο) είναι εδώ...

http://www.avclub.gr/forum/showthread.php/110098-Sony-W805-7-Reviews-Εντυπώσεις-Σχόλια
 

czoun

Supreme Member
29 November 2007
7,734
Αθήνα
Αντιγράφω από το νήμα της "Sony W805/7: Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια".....

@Tilemachos9

Έχεις ήδη ανοίξει νήμα με το ίδιο ερώτημα (το οποίο ήταν σε λάθος κατηγορία και μεταφέρθηκε στην κατηγορία "Αγορά νέας τηλεόρασης"..... http://www.avclub.gr/forum/showthread.php/111583-SONY-KDL-55W805A

Όταν έχουμε κάποια απορία δεν χρειάζεται να κάνουμε copy-paste το ίδιο ερώτημα σε διάφορα νήματα, καλό είναι να υπάρχει ένα ερώτημα σε ένα νήμα ώστε να είναι "μαζεμένες" σε αυτό οι απαντήσεις/απόψεις που θα κατατεθούν, η συζήτηση μπορεί να συνεχιστεί στο παραπάνω link.

Επίσης παρακαλώ να μην χρησιμοποιείς κεφαλαία, εκτός του ότι δηλώνουν πως φωνάζεις, απαγορεύονται και από τον κανονισμό λειτουργίας του forum.

Ευχαριστώ για την κατανόηση, καλώς ήρθες στη παρέα μας και καλή συνέχεια.