Turbo-X TXV-32D LED TV 32’’ αξίζει?

Lef7234

Inactive User
5 May 2007
6,504
Παρε τουρμπο-χαλια και οταν τελειωσει η εγγυηση αν θελεις να αγορασεις ενα τηλεκοντρολ να σου λενε δεν υπαρχει, μα να το αγορασω θελω να το πληρωσω, δεν υπαρχει κυριε θα σου λενε.
 

Ducksong

Supreme Member
11 July 2013
4,985
The Dutch Mountains
Θα παρει ενα universal. Δε λέω ότι είναι καλές τηλεοράσεις αλλά στο θέμα σέρβις είναι πολύ ανώτερες από τις άλλες φασόν συν του ότι άν είσαι προνοητικός μπορείς να πάρεις τηλεκοντρόλ απ το stockhouse 1 ή 2 χρόνια μετα την αγορά σου στη μισή τιμή
 

Lef7234

Inactive User
5 May 2007
6,504
Γνωμη μου ειναι να παρει καποια αλλη γνωστη μαρκα και να κανει και μια επεκταση εγγυησης στα 5 χρονια.
 

cantona

AVClub Enthusiast
8 September 2008
821
Λούτσα
Απάντηση: Re: Turbo-X TXV-32D LED TV 32’’ αξίζει?

Για να μην ανοίγω καινούργιο θέμα,θέλω να πάρω μια 32αρα για την κόρη μου μέχρι τα 300 .
Η χρήση θα είναι μόνιτορ p/c τηλεοπτικό και καμιά ταινία,χωρίς πολλές απαιτήσεις.
Η καλύτερη επιλογή είναι κάποια από αυτές;
 

Kyrxas

Established Member
21 June 2006
167
Αγ.Παρασκευή
Την ανέφερα συγκρίνοντας τις τυπικές προδιαγραφές της με αντίστοιχες επώνυμες του ίδιου επιπέδου τιμής.
Ευχαριστώ.
 

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
Μπορώ να σου βρω πολλά αρνητικά , από το ότι θα ψάχνεις άλλο κάτοχο της συγκεκριμένης για να κάνεις μια ερώτηση και δεν θα βρίσκεις , ότι σε τυχόν σφάλμα δεν θα βγεί ποτέ firmware update να το διορθώνει , ότι σε 2 χρόνια μόλις τελειώσει η εγγύηση δεν θα υπάρχουν ανταλλακτικά και άλλα διάφορα.
 

Kyrxas

Established Member
21 June 2006
167
Αγ.Παρασκευή
Μπορώ να σου βρω πολλά αρνητικά , από το ότι θα ψάχνεις άλλο κάτοχο της συγκεκριμένης για να κάνεις μια ερώτηση και δεν θα βρίσκεις , ότι σε τυχόν σφάλμα δεν θα βγεί ποτέ firmware update να το διορθώνει , ότι σε 2 χρόνια μόλις τελειώσει η εγγύηση δεν θα υπάρχουν ανταλλακτικά και άλλα διάφορα.
Δεν έχεις άδικο. Άλλωστε έχω σχετική τραυματική εμπειρία από επώνυμη και δημοφιλέστατη.... Πόσο μάλλον αν δεν είναι.

Οπότε λογικά θα πρέπει να οδηγηθώ μεταξύ των SAMSUNG,SONY,PANASONIC,LG,TOSHIBA,PHILIPS....
Μιλώντας πάντα για αξία των 300
 
Last edited by a moderator: