Beats by Dr Dre – προσφορά ?

tmjuju

Administration Team
Staff member
21 January 2007
21,651
Beats by Dr Dre – προσφορά ?

http://www.goldenbrands.gr/public/campaign/beats-dre-akoustika

πριν χρόνια κυκλοφορούσαν μαιμουδάκια από κίνα και ΗΚ
Αλλά όπως μου λέει μια φίλη το goldenbrands δεν είναι άγνωστο μαγαζί (και με προειδοποίησε ότι θα έχει και μεταφορικά 6ευρώ)

Οι τιμές του φαίνονται τιμές προσφοράς - Αλλά δεν είμαι ο πιο ψαγμένος με αυτή τη μάρκα

Στην τιμή αυτή – ειδικά για δώρο σε νεαρά που φαίνεται ότι τα συμπαθούν ιδιαίτερα – φαίνονται καλή προσφορά.
 

mstr

Supreme Member
23 July 2009
4,352
Νομιζω καποιο απο τη σειρα πρεπει να εχει καλουτσικο ηχο,απ'οτι εχω διαβασει.Οποτε για 70 κατι ευρω αν ειναι αυθεντικα,ειναι καλη ευκαιρια.Δεν ειμαι σιγουρος ποιο μοντελο,θαρρω τα studio ή pro αλλα δε θυμαμαι καλα.
 

Δημοκηδής

Μέλος Σωματείου
23 June 2006
9,970
Έχουν παράδοση σε έναν μήνα, (τουλάχιστον κάποιες ψείρες που δοκίμασα να παραγγείλω εγώ ) ... Με χάλασε και σταμάτησα ...
 

PanMan

Μέλος Σωματείου
19 June 2006
9,242
Νεο Ψυχικο
Έχουν παράδοση σε έναν μήνα, (τουλάχιστον κάποιες ψείρες που δοκίμασα να παραγγείλω εγώ ) ... Με χάλασε και σταμάτησα ...
Τωρα το προσεξα... Δε βαριεσαι. Με αντικαταβολη τα πηρα.
 

Gojakla

Supreme Member
20 May 2009
5,856
Βρε μπας και δεν είναι γνήσια τούτα όλα?

Pan... είδες ότι είναι από Κίνα μεριά, ε?
 

PanMan

Μέλος Σωματείου
19 June 2006
9,242
Νεο Ψυχικο
Βρε μπας και δεν είναι γνήσια τούτα όλα?

Pan... είδες ότι είναι από Κίνα μεριά, ε?

Ναι το ειδα για αυτο και το ποσταρα. Μηπως και τα δικα μας της προσφορας ειναι απο εκει... ;-)
 

Δημοκηδής

Μέλος Σωματείου
23 June 2006
9,970
δηλ. τα αυθεντικά δεν φτιάχνονται στην Κίνα ; από ότι είδα στο ΥΤ όλες οι συγκρίσεις που κυκλοφορούν είναι για τα στούντιο και όχι για τις ψείρες ...
 

PanMan

Μέλος Σωματείου
19 June 2006
9,242
Νεο Ψυχικο
δηλ. τα αυθεντικά δεν φτιάχνονται στην Κίνα ; από ότι είδα στο ΥΤ όλες οι συγκρίσεις που κυκλοφορούν είναι για τα στούντιο και όχι για τις ψείρες ...
Προφανώς δεν υπάρχει τρόπος να ξεχωρίσει κάποιος τις ψειρες μαϊμού :))
 

panagiotis_d

New member
30 May 2013
1
Αν και με προβληματίζει έντονα αυτή η προσφορά, έκανα μια παραγγελία. Πήρα αυτά:

http://www.goldenbrands.gr/public/product/beats-dre-akoustika/5024900498

Ξενέρωσα βέβαια λίγο επειδή έχουν εκτιμώμενη παράδοση στις 28 Ιουνίου...

Όσον αφορά την γνησιότητά τους, θα δείξει η αυτοψία. Η τιμή τους πάντως είναι πράγματι too good to be true, όπως προανέφερε κάποιος...
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,459
Μεταμορφωση
Δεν παιζει με κανεναν τρόπο να είναι αυθεντικά με τέτοια τιμή ...
Τουλάχιστον φροντίστε να μην τα πλήρωσετε πιο πολύ απο όσο κοστίζουν τα μαιμού ...
 

vadergr

Super Moderator
Staff member
17 August 2007
27,459
Μεταμορφωση
Re: Απάντηση: Beats by Dr Dre – προσφορά ?

http://www.youtube.com/watch?v=9HJAWjBC2Bs

τα studio τα έχω ακούσει και είναι πολύ καλα. Η τιμή όμως με προβληματίζει ιδιαίτερα όσον αφορά την αυθεντικότητά τους.

Πλάκα εχει εκει που λέει οτι ακουγονται σχεδον το ίδιο και πως το αυθεντικο δεν αξιζει τα λεφτά του :p