Blow 4503HD

audiov

AVClub Addicted Member
26 June 2010
1,824
Ψάχνοντας στο google για δέκτες με ALi M3801 επεξεργαστή έπεσα πάνω σε αυτόν τον δέκτη. Μια τυχαια σελίδα για τον δεκτη, αποτέλεσμα του google.
Σελίδα κατασκευαστή (BLOW Adrenaline) δεν βρήκα.
Ξέρουμε τίποτα για αυτόν;

Το μόνο που πρόσεξα να αναφέρεται σε μια σελίδα είναι οτι κυκλοφορεί με ίδια ονομασία και ένας άλλος δέκτης που έχει M3601 επεξεργαστή όμως.

Μερικα σημεια που μου κινησαν το ενδιαφερον:

The ability to record the content of the multiplex (even 7-8 programs at once!) And view any one of them at the same time,

Tuner also supports subtitles Graphics (unlimited adjustment possibilities: font type, font, size, color, thickness and color of the edge, attitude, breaks between the lines ... etc.) from an external file - instructions on how to prepare for such inscriptions send an email request to the purchase.
We offer the samy excellent technical support for this device.

Τι εστί;
 

Kostas_Y

AVClub Fanatic
24 December 2009
13,466
North by Northeast
Re: BLOW 4503 HD

Με το subtitles Graphics εννοεί προφανώς Vobsubs. Γραφικά είναι, όχι κείμενο.

Η εγγραφή 7-8 προγραμμάτων ταυτόχρονα θα μπορούσε να γίνει και σε άλλους 3801. Υποθέτω οτι είναι κλειδωμένοι στα 2 για να μην υπάρχουν προβλήματα με την ταχύτητα του δίσκου.
 

audiov

AVClub Addicted Member
26 June 2010
1,824
Re: BLOW 4503 HD

Πιθανοτατα να εννοει Vobsubs.
Εγω ετσι οπως το καταλαβα νομιζα οτι εννοει να φορτωνει ο δεκτης παραμετρους εμφανισης απο εξωτερικο αρχειο.
Π.χ

[parameters]
size=2
font=3
outline=4
κτλ.

Παντως η πισω οψη του μοιαζει με του Cabletech URZ0195, το τηλεχειριστηριο απο Opticum καθως και μερικων αλλων media players, και η προσοψη μοιαζει με καποιον αλλο που μου διαφευγει.
Χωρις σελιδα κατασκευαστη μαλλον προκειται για ειδικη παραγγελια αγνωστης προελευσεως.