Panasonic DT50 : Reviews - Εντυπώσεις - Σχόλια

ramirez

New member
11 January 2010
14
Καλησπέρα και απο μένα,

Πρόσφατα αγόρασα την εν λόγω τηλεόραση. Ωραία χρώματα, παίζει όλα τα αρχεία το ενσωματομένο MP της τηλεόρασης,ωραίο 3D , παρόλαυτα πέρα απο την εικόνα έχω ενα πρόβλημα.
Όταν θέλω να δώ 3D και συνδέω τον σκληρό, οι υπότιτλοι δεν παίζουν.Στις απλές ταινίες εμφανίζονται πολύ μικροί. Έχω συνδέσει τον υπολογιστή κατευθείαν στην τηλεόραση για να βλέπω τα πάντα απο εκεί αλλά αν προσπαθήσω να βάλω ταινία 3Dαπο τον υπολογιστή τότε στην προσπάθεια να κάνει το Διπλα - Διπλα σε 3d έχω κάποια είδωλα. Κλείνοντας το ένα μάτι βλέπω κάπως καλά αλλα με ένα μικρό είδωλο. Το ίδιο κ με το άλλο μάτι.δυστυχώς δεν βλέπω να λύνεται αυτό με τίποτα.
 

jimitsis

Supreme Member
20 June 2011
3,371
Re: PANASONIC TX-55DT50E

Δεν ξέρω αν μπορεί να λυθεί εύκολα το ζήτημα με τους 3d υπότιτλους, ίσως η λύση είναι ένα αυτόνομο 3d media player.
Κατά τα άλλα όμως...
Καλορίζικη & καλοθέατη!:2thumb22sup:
 

ramirez

New member
11 January 2010
14
Re: PANASONIC TX-55DT50E

κάτσε γιατι κάτι με το ψάξιμο βρήκα... μένει να ρυθμίσω τους υπότιτλους να παίζουν 3d.. Λίγο δύσκολο αυτό γιατί δεν μου πετυχαίνει μέχρι στιγμής... την εικόνα την έφτιαξα..
 

Yperion

AVClub Fanatic
21 June 2006
43,515
BVR (Beyond Visual Range)
Re: PANASONIC TX-55DT50E

Κοίταξε στον τομέα media players. Έδωσες 2000 ευρώ για τηλεόραση δώσε και άλλα 100 ευρώ για να μην σπαταλάς τον χρόνο σου τζάμπα.
 

ramirez

New member
11 January 2010
14
Re: PANASONIC TX-55DT50E

μόλις το έλυσα ... η εικόνα παίζει κανονικά!!! επιτέλους... Τώρα πρέπει να φτιάξω τους υπότιτλους να παίζουν με την ταινία..